,  

Staliński nie chce poznać ojca

Michał Pieściuk / newspix.pl

I nikt nie wie kim jest ów człowiek, Stalińska milczy!

To może być największa tajemnica show-biznesu. Kim jest ojciec Pawła Stalińskiego? Wiedzą tylko najbliżsi przyjaciele aktorki, którzy muszą być na prawdę małomówni. Dorota Stalińska nigdy nie wypierała się, że dziecko jej jest owocem miłości. Nie zamierzała go wychowywać sama, ale życie zweryfikowało jej plany.

To chyba największa tajemnica polskiego show biznesu – mówi jeden ze znajomych aktorki w rozmowie z tygodnikiem Rewia. My nic nie wiemy, nikomu nie powiedziała.

Paweł jest cudownie poczętym dzieckiem miłości. Nie wymyśliłam sobie ani nie planowałam samodzielnego macierzyństwa. Tak wyszło. Sama przeszłam przez okres ciąży, sama zawiozłam się do szpitala, żeby urodzić Pawła, a on nigdy nie był tak bliski śmierci jak wtedy.- mówi aktorka.

Gdy ona leżała sparaliżowana po wypadku, jej synem zajmował się Michał Bajor, aktor i chrzestny chłopca. W jednym z wywiadów Paweł Staliński powiedział, że matka zaproponowała mu poznanie ojca, on jednak odmówił.

Przecież to dla mnie zupełnie obcy facet – wyjaśnił. Nigdy nie był częścią mojego życia i już nigdy nie będzie. Nie zakładam w tej sprawie żadnego zwrotu akcji. Równie dobrze mógłbym minąć przechodnia na ulicy . Obojętnie.

Kim jest człowiek, którego nie chce znać syn? Co się wydarzyło takiego w życiu aktorki?

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Staliński nie chce poznać ojca

You must be logged in to post a comment.