,  

Stalińska kibicuje synowi!

kapif

Siedzi w każdą niedzielę na widowni i najmocniej oklaskuje syna.

Dorota Stalińska na pewno jest najgorętszą fanką Pawła, swojego syna, który w Tańcu z gwiazdami tańczy z Izabelą Janachowską. Jako aktorka musiała się nauczyć tańczyć, jednak nie nauczyła swojego syna. Teraz chłopak miał okazję nauczyć się tego sportu.

Całe życie tańczę, uwielbiam tańczyć. I zawsze było moją wielką bolączką, że Pawła nie nauczyłam tańczyć. A nauczyłam go prawie wszystkiego, zaszczepiłam w nim miłość do sportu, ale tańczyć syn nie chciał. A ja uważam, że każdy mężczyzna powinien umieć to robić. Dlatego jestem szczęśliwa, że Paweł zdecydował się wziąć udział w „Tańcu z gwiazdami”. Zawsze wiedziałam, że ma potencjał. – powiedziała dla Super Expressu.

To Paweł zawsze siedział na widowni a Dorota grała na deskach teatru.

Śmieję się, że role się odwróciły. To zawsze Paweł siedział na widowni, gdy ja grałam. Teraz ja jestem jego widzem. Jak się czułam? Wspaniale! Byłam bardzo przejęta i jednocześnie bardzo dumna, że tak pięknie tańczył.– dodaje w rozmowie z tabloidem.

Aktorka obiecuje też, że nie opuści żadnego odcinka w którym będzie tańczył jej syn.

Będę się starała tak ułożyć swoje plany zawodowe, aby móc oglądać syna na żywo. Ale na pewno każdy jego występ nagram i obejrzę… tysiąc razy!

Czy Paweł ma szansę wygrać show?

Myśli pani, że Paweł wygra?

– To jest taki konkurs, w którym nie wszystko zależy od tańca. Bo gdyby oceniany był taniec, to nie mam wątpliwości. Ale tu decyduje także sympatia widzów. Paweł ma trudną sytuację, bo staje w szranki z osobami, które mają tysiące fanów, a on musi dopiero dać się poznać. Ale jestem pewna, że polubicie go Państwo i że zajdzie daleko. Paweł jest bardzo ambitny. Kiedyś mi powiedział: „Mamuś, jeżeli zabieram się za coś, to chcę dojść na szczyt”. Odmówił udziału w tylu programach. On wie, co robi. W końcu to moja krew!

Myślicie, że Paweł ma szansę na wygraną?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.