Sąsiedzi pomalowali Wiśniewskiemu psa!

ImageMichał Wiśniewski twierdzi, że media się na niego uwzięły ale czy sąsiedzi również? Być może wcale nie czytają prasy a jednak mają do niego uprzedzenie.


Michał Wiśniewski jest nie tylko znany w mediach ale najlepiej chyba go znają jego sąsiedzi. Wiśnia kupił jakiś czas temu labradora. Pozwalał psu na wszystko, aż pewnego dnia ten poszedł swoją drogą. Lider Ich Troje z desperacją poszukiwał zwierzaka,  na swoim blogu pisał że pies mu zginął. Ten któregoś dnia się znalazł, jednak wrócił przemalowany na czerwono. Pomysłowy sąsiad domalował jeszcze psu czarne okulary.

Michał był załamany. Nie spodziewał się, że otaczają go ludzie zdolni do czegoś takiego – mówi tygodnikowi Na żywo znajomy muzyka. Poczuł się niechciany i nieakceptowany, a takie rzeczy bolą go najbardziej.

Prawdę mówiąc szkoda psa, cóż on winien, że ma takiego pana. Mimo takiego wydarzenia, Michała nic nie nauczyło to zdarzenie. Nadal psu pozwalał latać jak się zwierzakowi chce, w końcu pies poszedł i nie wrócił.

Ania wiątczak nie chce mieszkać w domu, który jej mąż kupił byłej żonie arystokratce. Od miesięcy namawia Michała na przeprowadzkę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.