Spłacają długi, ratują swój wizerunek!

ImagePo ostatnich doniesieniach jakie miały miejsce a były to złe wiadomości, Ania wygłosiła przemówienie jak bardzo kocha swojego męża on zaś postanowił sprzedać dom by spłacić długi.


Ile długu mogą mieć Wiśniewski, że pieniądze ze sprzedaży domu w Magdalence pokryją tylko jakąś część zadłużenia? To niesamowite. Mógł być cały czas kimś. Pewny siebie, zarozumiały Michał Wiśniewski spadł na samo dno.

Jego trzecie małżeństwo tez się ma nie najlepiej. Ania Wiśniewska próbuje ocalić ich dobry wizerunek i udzieliła wywiadu dla Dziennika Wschodniego, w którym mówi jak bardzo jest zżyta z domem i rodziną. ten dom jednak pójdzie pod młotek.

– W ogóle trudno jest żyć z Michałem Wiśniewskim. On jest ciągle z przodu, a ja sobie jestem gdzieś z tyłu i robię dodatkowe rzeczy. I jest super! Mam czas, żeby zajmować się dziećmi. Kiedy urodziłam dzieci, okazało się, że jestem mamą pod tytułem "kura”... – mówi żona Michała.

Myślę, że nawet Michał, mimo całej swojej ekstrawagancji, potrzebuje jakiegoś spokoju, stabilizacji. Scena to scena, a życie to życie. Ja też mogę powariować, ale zawsze potem przebieram się w moje dresy i wtedy czuję luz. – próbuje przekonać wiątczak, po czym zaznacza:

Przy dzieciach trudno znaleźć sobie czas, żeby usiąść, zrobić popcorn i coś pooglądać. Mam ciągle ambicje naukowe, jednak moi profesorowie mówią: super, bardzo cię lubimy, ale… śpiewaj. Ale zaczęłam robić doktorat i mam zamiar go skończyć!

Doktorat? Chyba z pokera. Teraz będą próbować sprzedać dom, by spłacić większość długów i zamieszkać w jakimś niedużym mieszkanku. Ciekawe czy do tej kliteczki wciągnie kamery by się pochwalić nowym nabytkiem.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.