Sprzedał historię poczęcia dziecka

ImageNa czym można zarobić w show-biznesie? Chyba na wszystkim a najlepiej wie o tym Pazura.


Nie tylko obściskiwanie się z młodą kochanką jest na sprzedaż, teraz Pazura za pieniądze postanowił opowiedzieć o bardzo intymnych szczegółach poczęcia swojego dziecka.

Na łamach z jednych kolorowych pisma, Czarek powiedział – Najpierw Czaruś i Edycia – bo tak mówią o sobie zakochani – zapewniają, że dziecko zawsze było ich marzeniem. – Bo o dziecko staraliśmy się praktycznie od początku. A kiedy okazało się, że z dobrym skutkiem, to i tak było to dla nas zaskoczeniem.

Od samego początku starali się o potomstwo, bo potomstwo to podstawa rodziny –  Mam wrażenie, że najgorsze już za nami. Jesteśmy razem. Urodzi się nasza Amelka – raduje się Pazura.

Do ciąży również przyczyniła się Opatrzność. Para pojechała do Wilna i poprosiła o wstawiennictwo Matkę Boską Ostrobramską. – I w tym samym miesiącu zaszłam w ciążę – zapewnia Edyta.

Jak się powiadamia tatę gwiazdę, że zostanie ojcem?  Najpierw trzeba go napoić szampanem, a potem podarować maleńkie buciki. A gdyby się jeszcze nie domyślił, dorzucić wynik testu.

Amelka nie będzie jedynym dziecka państwa Pazurów. Ja mam trzech braci. Nie wyobrażam sobie, aby moje dziecko pozostało jedynakiem – zwierzyła się kolorowemu pisemku Edyta.

Jak inne strony plotkarskie tak i my jesteśmy ciekawi dalszych relacji łóżkowych .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.