,  

Sprzedali swoją miłość!

ImageKasia i Marcin zawsze zarzekali się, że swoją prywatność będą chronić ponad wszystko. Ale zmienili zdanie.


Musiała ich bieda przycisnąć, gdyż za jedyne 13 tysięcy sprzedali opowieść o swojej miłości. O swoim małżeństwie chętnie opowiedzą w show telewizyjnej Jedynki Gotowi na ślub.

Od chwili czyli od wystąpienia Kasi w Tańcu z gwiazdami, Marcin i aktorka nie schodzili z językw nas wszystkich. Do tego stopnia było pary dużo , że oni sami  przestali już o sobie mwić.

Myślę, że trochę za bardzo otworzyliśmy się przed światem, źle wyznaczyliśmy granice prywatności. Gdybyśmy kilka lat temu potrafili ucinać pewne tematy, pewnie dziś prowadzilibyśmy zdecydowanie spokojniejsze życie żaliła się Cichopek w kolorowym tygodniku tuż przed urodzeniem synka Adasia. – Spotykamy się z zarzutami, że wszystko robimy w imię biznesu. A to nie tak broniła się aktorka.

Miała chronić swoją miłość, jednak jak nie wiele trzeba było by znowu o niej sama opowiedziała.W listopadzie Państwo Cichopko-Hakielowie w popularnym show Gotowi na ślub w telewizyjnej Jedynce opowiedzą o swoim udanym małżeństwie. I dostaną za to – bagatela!(twierdzi Super Express) – 13 tysięcy złotych( według nas to nie wiele).

Jak widać wszystko jest na sprzedaż.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.