Sprawiła sobie kabrioleta na zimę !

ImageJola wie jak wydać pieniądze, zmieniła sobie po prostu samochód.


Chyba już pluszowi konik jej nie wystarcza. Stare BMW chyba jej się posypało bo zawitała w salonie w nowymi autami, gdzie zażyczyła sobie różowego kabrioleta, choć za oknem zima.

To moja ulubiona marka – tłumaczy Faktowi Jolanta. – Bmw jest nowoczesne i silne, zupełnie jak ja – dodaje z dumą. Czy znajdą się chętni, którzy kupią Rutowicz to auto? Aby zdobyć jej serce, niestety, trzeba zainwestować i to sporo. Luksusowe autko, który upatrzyła sobie gwiazdka, kosztuje bowiem ponad 130 tys. złotych – czytamy dalej.

Na razie panna Rutowicz nie ma takiego wielbiciela, który by jej sprawiał takie prezenty, więc sama musi sobie kupic taki prezencik. Weszła do salonu, od razu została zauważona i rozpoznana. Pan się uwijał jak tylko mógł ale gwiazda nie była zadowolona, ciągle kręciła nosem.

Owszem, kabriolet, który wpadł mi w oko, jest całkiem fajny – rzeczowo informuje nas gwiazdka. – Jest tylko jeden problem, nie mają w ofercie auta w różowym kolorze – dodaje zniechęcona.

Na takie życzenie sprzedawca zgłupiał, bo nikt jeszcze nie widział w takim kolorze BMW. Ale cóż klient nasz pan, więc jak trzeba będzie diler oczywiście złoży zamówienie. A może znajdzie się również wielbiciel, który zapłaci za cudeńko Joli.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.