,  

„Sprawiała wrażenie, jakby ktoś ją do programu kijami zagonił- Korwin o Papierskiej

Młodej Top Modelce nie jest łatwo, Korwin-Piotrowska nie daje jej spokoju.

Paulina Papierska od początku sprawiała problem jurorom w Top Model-Zostań modelką, jak wspomina Karolina Korwin-Piotrowska, nie było łatwo z Pauliną.

Myśmy z nią mieli krzyż pański, to trzeba powiedzieć od razu – wspomina w programie Uwaga TVN dziennikarka. Ona wszystko, co jej próbowaliśmy mówić na każdym panelu: otwórz się, pokaż nam, że chcesz tu być – sprawiała wrażenie, jakby ktoś ją do tego programu kijami zagonił. Dopiero w połowie coś się zaczęło dziać. Pamiętam przełomową sesję ze scenami filmowymi, ona miała „9 i pół tygodnia” i po prostu nas zatkało.

Korwin Piotrowska nie ma nic przeciwko widzom, którzy zagłosowali na Paulinę i dzięki temu wygrała. Martwi ją tylko , czy ona sobie da radę w modelingu.

Tam się nikt nie obraża, kiedy jedna dziewczyna mówi do drugiej: Jezu, jesteś gruba jak świnia! Ja bym umarła – tam to jest normalne, to jest ich język. Oni się między sobą tak porozumiewają, mówią ci: beznadziejna, brzydka, gruba, głupia, bez sensu. Ja nie wiem, czy Paulina na dziś jest gotowa na to.

Co do kariery Pauliny Papierskiej, nie tylko Karolina ma wątpliwości, podobnie myśli Karolina Malinowska, Anja Rubik.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.