,  

Spowiedź Agenta Tomka przetłumaczono na j.angielski!

Zarobiła na książce już 100 zł a to dopiero początek.

To będzie prawdziwy hicior, lepszy pewnie niż książka Weroniki Marczuk Chce być jak agent. I chociaż prokuratura uniewinniła byłą jurorkę YCD, ludzie chyba ciekawi co się wydarzyło tego feralnego dla niej dnia. Jak działał Tomasz Kaczmarek jako Agent Tomek. Książka jest już przetłumaczona na j.angielski. Do tej pory Kaczmarek zarobił 100 tys.zł ale to nie koniec.

Zyski obu autorów będą jeszcze większe, bo planowany jest dodruk, a także przetłumaczenie książki na angielski – potwierdza w rozmowie z Na żywo znajomy autorów. Liczą, ze amerykańska Polonia też chętnie ją przeczyta.

Zarobione pieniądze Kaczmarek chce zainwestować.

Tomek to elegancki mężczyzna, lubiący wytworne ubrania , modne gadżety i dobre samochody – mówi tabloidowi znajomy emerytowanego agenta. Dużo wydaje też na podróże, zwłaszcza na bilety lotnicze do Brazylii, gdzie mieszka jego dziewczyna. Podróż w obie strony to wydatek około 10 tysięcy. Tomek uwielbia obsypywać swoją ukochaną prezentami.

Trochę dziwi mnie, że Tomek zdecydował się ujawnić swoją twarz – mówi jego znajomy. Moim zdaniem to ryzykowne, bo w pewnych środowiskach na pewno ma wielu wrogów. Wystawił się. Ale rozumiem, że zrobił to, by książka lepiej się sprzedawała. Miejmy nadzieję, że tego nie pożałuje.

Groźba?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.