Spotkała przeznaczenie?!

ImagePorzuciła męża bo spotkała swoje przeznaczenie?


Edyta wyznaje jedną zasadę, nigdy nie mówić nigdy. Tak też nie powiedziała, że nigdy nie wróci do męża czy też nigdy nie weźmie z  nim rozwodu. A dla Faktu powiedziała, że spotkała swoje przeznaczenie. To ten tajemniczy facet, o którym się mówi od tygodni.

Lecz z drugiej strony, kiedy Fakt zapytał ją czy wróci do męża, znowu powiedziała, – Nigdy nie mówię nigdy. Znam kilka par, którym pomogło rozstanie. Ale ja spotkałam przeznaczenie – dodaje tajemniczo.
 Ale mimo to spotyka się z tajemniczym przystojniakiem, którego nie tak dawno pokazał Fakt a z którym Górniak wybrała się na wycieczkę do Wrocławia. Czy to on jest przyczyną rozpadu małżeństwa piosenkarki?

Dalej mówi, że mi mo że z mężem jest tak źle chce by on nadal zajmował się jej sprawami zawodowymi. Pytanie czy on tego chce?

– Jeżeli Darek to wytrzyma emocjonalnie, to będę chciała, żeby nadal zajmował się moimi sprawami zawodowymi
– mówi. – Ja potrafię schować swoje emocje, tak, że nikt nie wie, co się ze mną dzieje, ale wiem, że są ludzie, którzy tego nie potrafią – opowiada. – W niektórych ludziach jest wiele zazdrości, która niszczy związek. A zazdrość to nic innego, jak chęć posiadania kogoś tylko dla siebie – dodaje.

Czy to nie jest trochę egoistyczne? Co ma wytrzymać Krupa? jej romans? Wybawi sie i wróci do męża?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.