,  

Spinache i ich kawa z… odchodów! (video)

Spinache powraca po 4 latach z Reno w nowym teledysku.

„Dobry dzień” na Youtube w ciągu dwóch dni obejrzało już ponad 45 tys. osób! Ale ich własny sposób na dobry dzień… to ohyda!

Nominowany dwukrotnie do nagrody Fryderyka za „Album roku hip-hop” Spinache i Reno nagrali razem nowy hit internetu – „Dobry dzień”. Piosenka rzeczywiście może wprawić w świetny nastrój… i to nie tylko na jeden dzień, ale na cały tydzień. Nas jednak bardziej zainteresowało coś innego…

Poranek przy muzyce Milesa Davisa, filiżanka kawy Kopi Luwak, praca nad brzmieniem naszej muzyki oraz obcowanie ze szczerymi, dobrymi ludźmi to mój własny sposób na dobry dzień – deklaruje Spinache.

Kopi Luwak to najdroższa kawa świata – średnio 100 zł za filiżankę! Rocznie na świecie powstaje zaledwie 250-400 kg tego przysmaku. Podejrzewaliśmy już Spinache’a o snobizm! Tymczasem to kawa, która powstaje ze zwierzęcych odchodów! Cyweta to niewielki ssak, który chętnie zjada ziarna świeżej kawy. Ale trawi tylko jej zewnętrzną osłonkę. Ziarenko zostaje lekko zmienione przez enzymy trawienne w jego żołądku. Kiedy zwierzę wydala takie ziarna, zbiera się je i robi z nich najlepszą kawę na świecie!

Dawid

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.