Soulowe brzmienia w trakcie Przesłuchań w ciemno

Fotoszok.pl
Wokaliści, którzy pojawili się w piątej edycji „The Voice of Poland”, wywołali wiele emocji i zachwycili swoimi głosami. Już jutro, po wakacyjnej przerwie, widzowie . Dwójki usłyszą ogromną ilość świetnych brzmień. Wśród nich „czarny”, soulowy głos Natalii Lubrano, który zapewnił jej miejsce w programie. Wokalistka zawładnęła sercami Trenerów wykonaniem piosenki „We Are the People” zespołu Empire of the Sun.

Wydawać by się mogło, że wśród uczestników tegorocznej edycji „The Voice of Poland” nie znajdzie się wiele osób, które będą w stanie zaskoczyć widzów i Trenerów swoimi występami. Jednak poziom wykonawców jest zaskakująco wysoki, o czym świadczy zwiększenie ilości podopiecznych w drużynach Trenerów.

Natalia Lubrano pochodzi z Wrocławia, gdzie silnie związana jest z tamtejszą sceną muzyczną. Od niedawna pracuje w dużej firmie medycznej, gdzie zajmuje się klientami z krajów francuskojęzycznych, zaś poza pracą tworzy, nagrywa i koncertuje. Jest również mamą czteroletniego Orso, z którym przeprowadziła się do Polski z Francji, z powodu tęsknoty za polską sceną muzyczną.

Wokalistka na swoim koncie ma wieloletnią współpracę z zespołem Miloopa, z którym nagrała trzy płyty i zjeździła część Europy. Dwa lata temu wydała swoją płytę „R.e.s.p.e.c.t.”, która została nazwana jednym z najciekawszych debiutów na rodzimej scenie „czarnych” brzmień. Autorski projekt to rytmiczne Neo-Soul, analogowe brzmienia połączone z delikatną elektroniką i zjawiskowym „czarnym” wokalem.

Natalia jest również laureatką tegorocznego 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gdzie otrzymała nagrodę publiczności oraz specjalną nagrodę jury za walory wokalne.

Występowała także z Andrzejem SmolikiemRenatą Przemyk, a w projekcie „FoxBox” u boku NovikiMarii PeszekPauliny Przybysz i innych reprezentatywnych artystów swego pokolenia. Jej wyjątkowy głos można usłyszeć na dwudziestu albumach innych muzyków. Obecnie Uczestniczka kompletuje materiał do swojej drugiej płyty oraz planuje wyjazd na misję pokojową do krajów objętych konfliktem religijnym.

Którego Trenera Natalia zachwyciła swoim wykonaniem piosenki „We are the people”? Tego widzowie Dwójki dowiedzą się już jutro!

Premiera „The Voice of Poland” w sobotę, 6 września, tylko na TVP2.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.