Socha zagra w zagranicznej produkcji

Teodor Klepczynski / newspix.pl

Otwiera się przed nią świat.

Małgorzata Socha jest jedną z najbardziej wziętych aktorek polskich. Jej kariera rozpoczęła się na dobre od serialu Brzydula, gdzie zagrała nieogarniętą  Violę Kubasińską. Od tamtej pory jej telefon rozgrzany jest do czerwoności.

Jeszcze niedawno mój telefon wcale nie był rozgrzany do czerwoności od propozycji. Wszystko zmieniła rola Violi w „BrzydUli” – powiedziała szczerze w jednym z wywiadów.

W ostatnim czasie Małgosia zagrała – m.in. w komediach „Śniadanie do łóżka”, „Weekend” i „Och Karol2” oraz w obrazie „Być jak Kazimierz Deyna”. Aktorka jest tak zajęta pracą, że nie ma czasu na wywiady.

– Małgosia codziennie jest na planie „Prosto w serce” i „Na Wspólnej”. Potem wyjeżdża za granicę, gdzie będzie pracować na planie fabuły. Niestety nie mogę na razie nic więcej zdradzić. To będzie bardzo interesujący projekt i ciekawe aktorskie wyzwanie – mówi nam Natalia Cieszyńska, menadżerka gwiazdy.

Gwiazda przyznaje, że może sobie pozwolić na takie szaleńcze tempo życia, bo ma ogromne oparcie w swoim mężu Krzysztofie Wiśniewskim. I choć czasem zdarza im się, mijać w drzwiach, to są szczęśliwą parą

– Mój mąż spełnia się zawodowo na zupełnie innej płaszczyźnie. To są dwa różne światy, ale się przenikają. Mamy wielu wspólnych znajomych i bardzo dobrze się razem czujemy – opowiadała w jednym z wywiadów.

– Mam wielkie szczęście do ludzi i spotykam na swojej drodze samych fantastycznych. Ale sama także staram się być wobec wszystkich fair, więc może po prostu wraca do mnie ta dobra energia – powiedziała niedawno.

Socha jest lubiana na salonach, nawet u paparazzich ma poważanie a ta dba o tych którzy za nią chodzą. Jednemu raz kupiła ciastko w cukierni, bo ten czekając na nią, okropnie zmarzł.

Myślicie, że Socha będzie tak wziętą aktorką jak Weronika Rosati?

Zobacz też:

Michał Pieściuk / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.