Smooth Festival na antenie Radia Złote Przeboje

 Już w najbliższy poniedziałek, 10 maja ruszy Studio Festiwalowe Radia Złote Przeboje.


„Smooth Festival Złote Przeboje już w ubiegłym roku został nazwany festiwalem ze znakiem jakości. Tegoroczna edycja jeszcze bardziej udowodni prawdziwość takiej oceny. wiatowej sławy gwiazdy zagraniczne oraz gwiazdy polskiej sceny, które wystąpią podczas festiwalu są gwarancją rozrywki na najwyższym poziomie. Podobnie jak w roku minionym tak i teraz, fragmentów festiwalowych koncertów będzie można wysłuchać na żywo na antenie Radia Złote Przeboje, a w niedalekiej przyszłości obejrzeć także w telewizji Polsat. Chociaż i tak największych wrażeń dostarczy obecność na festiwalu. Zapraszam do Bydgoszczy i na antenę Radia Złote Przeboje.” – mówi Adam Fijałkowski, Dyrektor Programowy Grupy Radiowej Agory.

Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010 odbędzie się już 22 maja na bydgoskiej Wyspie Młyńskiej.

Festiwal został powołany do życia w ubiegłym roku z inicjatywy agencji SNAP, Radia Złote Przeboje a także Urzędu Miasta Bydgoszczy. Poprzednia edycja była niezwykle udana i znakomicie oceniona przez publiczność i media.

W tym roku podczas festiwalu wystąpią wybitne gwiazdy: Vaya Con Dios, Cesaria Evora, Ive Mendes. Po raz pierwszy także zaprezentowany zostanie niepowtarzalny projekt muzyczny przygotowywany przez Adama Sztabę pod nazwą „Muza Miast”. W ramach projektu zobaczymy Piotra Cugowskiego, Natalię Kukulską, Macieja Maleńczuka, Natu, Marię Peszek oraz Mietka Szcześniaka. Artyści zaśpiewają największe przeboje opowiadające o najbardziej fascynujących miastach świata w nowych, orkiestrowych aranżacjach. Fragmenty wszystkich koncertów będzie można usłyszeć na antenie Radia Złote Przeboje w dniu festiwalu w ramach specjalnego wydania wieczornego programu realizowanego bezpośrednio z Bydgoszczy.

Od 10 maja rusza „Studio Festiwalowe Radia Złote Przeboje”, a w nim: polskie i zagraniczne gwiazdy festiwalu oraz najświeższe i najważniejsze festiwalowe wiadomości. Sylwetki artystów przybliży także „Historia wg Jarka Barwiaka”, której pierwszy odcinek poświęcony festiwalowi już w najbliższą sobotę, 8 maja. Tydzień później (15 i 16 maja) –„Smooth Festival Weekend”, który będzie przedsmakiem wielkich emocji czekających nas 22 maja.
Najświeższe „smooth festiwalowe” informacje dostępne są na stronie: www.zloteprzeboje.pl

Bilety na Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010 dostępne w portalach www.eventim.pl oraz www.ticketpro.pl, a także w sieci salonów Empik, Saturn oraz Media Markt.

Bilety normalne – 50 zł
Strefa Golden Circle (bezpośrednio przed sceną) – 150 zł
Strefa VIP – 300 zł
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.