, ,  

Smolińska i Pietras dostały pracę w Top Model

Kapif

Będą reporterkami show.

Kasia Smolińska i Emilia Pietras, uczestniczki Top Model zaczynają karierę jako reporterki programu , w którym same wzięły udział i w którym zaczęły swoją przygodę z show-biznesem.

Dziewczyny będą reporterkami w drugiej edycji Top Models a robotę tę załatwiła Kasi i Emilii Karolina Korwin Piotrowska, która zafascynowała się zdolnymi, młodymi modelkami a teraz reporterkami.

Dziewczyny będą rozmawiać za kulisami z nowymi uczestniczkami.

Karolina Korwin Piotrowska napisała w oficjalnym oświadczeniu

Biorę za nie odpowiedzialność. To mój wybór. Emilia i Kasia moim zdaniem maja wielkie zdolności medialne, kamera je kocha, są inteligentne i mają świetną energię. Jestem przekonana, że dadzą sobie doskonale radę za kulisami programu, który tak bardzo zmienił ich życie. Poza tym, kto inny jak nie one wie, co czuja dziewczyny w kolejce na casting? Mogą doradzić czego nie robić, co założyć, na co uważać idąc do jury, bo same przeszły przez casting w ubiegłym roku i znalazły się w elitarnej 13. One znają te emocje i będą wiedziały, jak rozmawiać ze swoimi potwornie zestresowanymi rówieśniczkami. Emilia i Kasia to świetne przykłady na to, jak „Top Model” pomaga, niekoniecznie tylko w świecie mody.

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.