SMIRNOFF BLACK ZMIENIA NOCNE OBLICZE WARSZAWY INAUGURUJĄC Z GWIAZDAMI CYKL IMPREZ “THE NIGHT IS IN YOUR HANDS” –

W ramach cyklu ‘The night is in your hands’ Smirnoff Black stworzył 3 października w warszawskim klubie Platinium wyjątkowe wydarzenie, które zainspirowane było najnowszą, globalną platformą marki ‘Midnight Circus’. W ramach tej platformy w 25 krajach na całym świecie odbywają się imprezy, które zmieniają oblicze nocnej zabawy.

 

Smirnoff od lat zachęca ludzi na całym świecie, do odkrywania nowych możliwości nocnej zabawy. Impreza „The night is in your hands” zainspirowana twórczością światowej sławy artysty Davida LaChapella i jego projektu zrealizowanego podczas imprez Smirnoff w Mexico City i Bangkoku, otworzyła nowy cykl wydarzeń pod znakiem nocnej iluminacji. Smirnoff Black zaprosił swoich gości do świata wrażeń, w którym taniec, muzyka i światło stworzyły spektakularny, nocny spektakl. Całe wnętrze klubu pulsowało światłami i kolorami, tworząc oniryczną atmosferę nawiązującą do prac Davida LaChapella. W blasku świateł odbył się pełen energii pokaz taneczny nawiązujący do wyreżyserowanego przez artystę teledysku zespołu Florence And The Machine i jego utworu „Spectrum”. Dodatkową atrakcją był fluoro-show, czyli bodypainting wykonany farbami UV.

 

Smirnoff Black ma ambicję, aby wyznaczać globalne trendy nocnej zabawy, inspirując międzynarodowe projekty i angażując najlepszych twórców. Kreując światowe nocne życie, pamiętamy, że kształt nadają mu ludzie. Chcemy, aby doświadczyli czegoś nowego, co zmieni ich spojrzenie na świat i wzbogaci ich życie. Smirnoff Black poprzez wydarzenia takie jak warszawskie „The night is in you hands” otwiera przed swoimi konsumentami świat nowych, spektakularnych wydarzeń i globalnych trendów nocnego życia – komentuje Marcin Andrzejczyk, Senior Brand Manager Smirnoff Black, z Diageo Polska.

 

Na imprezie Smirnoff Black nie mogło zabraknąć gwiazd. Pojawili się m.in. Michał Lesień, Ola Szwed, Anna Bałoń, Robert Kochanek i Jacek Rozenek.

O dobrą zabawę gości do późnych godzin nocnych zadbał DJ TENESSEE – jeden z czołowych przedstawicieli warszawskiej sceny house’owej

 

Odpowiedzialne spożywanie alkoholu

Informacje na temat działań firmy Diageo na rzecz odpowiedzialnego picia alkoholu na www.pijrozwaznie.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.