,

SŁUCHACZE NIE DALI SZANS DRUŻYNIE RADIA ZET

Fotoszok.pl
 8 września reprezentacja Radia ZET przegrała na Stadionie Narodowym z drużyną Słuchaczy 9-12. Miał to być rewanż za kwietniowe spotkanie, w którym ekipa radiowców uległa 2-3. Na murawie mogliśmy oglądać gwiazdy muzyki – Rafała Brzozowskiego i Libera oraz gwiazdy piłki – Dariusza Dziekanowskiego, Tomasza Kłosa, Tomasza Sokołowskiego i Radosława Majdana.

Zgrupowanie Słuchaczy w Uniejowie okazało się dla nich bardzo udane. Mimo porażki 3-6 w sobotnim sparingu z drużyną oldbojów reprezentacji i polskiej ligi, na Stadionie Narodowym nie dali szans reprezentacji Radia ZET. Od samego początku mecz nie układał się po myśli radiowców. Jeszcze przed spotkaniem kontuzji nabawiło się dwóch podstawowych zawodników z formacji obronnej – Piotr Sworakowski i Jacek Pietrasik. Pierwszy gol padł już… w pierwszej minucie. Za nią posypały się kolejne. Po pierwszych 45 minutach ekipa Radia ZET schodziła przegrywając 2-7. Po męskiej rozmowie w szatni z trenerem Rafałem Bryndalem radiowcy przystąpili do drugiej połowy bardziej skoncentrowani. W efekcie udało się zniwelować rozmiary porażki, a finalny wynik to 9-13.

W roli grającego trenera drużyny Słuchaczy wystąpił Rafał Brzozowski. Kapitanem został Liber – autor trzech goli. Drużynę wspierał również Dariusz Dziekanowski. Po stronie Radia ZET zagrali m.in. Marek Starybrat, Rafał Bryndal (trener i zawodnik), Tomasz Florkiewicz (kapitan) Damian Michałowski, Michał Korościel, Paweł Truszczyński, Jacek Gratkiewicz, a także piłkarskie gwiazdy – Radosław Majdan, Tomasz Kłos i Tomasz Sokołowski.