Skrzynecka znowu niezadowolona ze stylistów!

 Styliści ciągle ją krzywdzą, może ktoś się mści?


Katarzyna Skrzynecka już nieraz narzekała jak to bardzo skrzywdzą ją styliści. Od jakiegoś czasu miała zrezygnować z ich pracy i nawet szukała sama dla siebie kreacji po sklepach przed występem w tańcu z gwiazdami. Jednak i to jej nie wyszło. Jej kreacje zostały skrytykowane.

Obecnie znowu styliści pracują nad Kasi wyglądem, ale ta ma żal do nich.

Nie ma się co oszukiwać, Kasia rzadko kiedy wygląda korzystnie – mówi informator tygodnika wiat i Ludzie. Stroje albo ją poszerzają albo skracają.

W życiu prywatnym podobno wygląda o niebo lepiej. Tam sama się ubiera.

Ma wyczucie stylu i potrafi się świetnie ubrać – twierdzi jej znajoma. Wie, co powinna ukryć, a co wyeksponować. Jak widać, nie wszyscy pracujący przy programie mają taki zmysł.

Co na to sama Skrzynecka?

Czasem mamy różne wizje – mówi o sobie i Dorocie Williams, głównej stylistce TVN. Niektóre kreacje, choć są obiektywnie piękne i wspaniale wyglądałyby na 20-letniej modelce, 190 cm wzrostu, 45 kg wagi, niekoniecznie pasują do mojej pełniejszej sylwetki pod czterdziestkę.

Jak pamiętamy Kasia Skrzynecka zawsze miała jakiś problem z ubiorem. Mamy dla niej radę. Jeśli ma takie wyczucie stylu może przecież się ubrać sama. Chociaż swoich sił już nieraz próbowała i nie wyszło to najlepiej.


Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

Mazur

Mazur

Mazur

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.