,  

Skrzynecka znika z „Tańca z gwiazdami”!

Michał Pieściuk / newspix.pl

Jest oświadczenie aktorki!

Wokół Kasi Skrzyneckiej spore zamieszanie. To właściwie od niej zaczęło się całe zamieszanie w Tańcu z gwiazdami, to właśnie Skrzynecka jako pierwsza straciła ciepłą posadkę. Mało tego okazuje się, że o ciąży aktorki już w maju wiedział teatr w którym pracowała, wiedzieli też w TVN.

Informację tę (o ciąży Skrzyneckiej – przyp. ŁS) pracodawcy Katarzyny zarówno w teatrze jak i w Stacji TVN otrzymali 2 miesiące temu (18 maja) do wyłącznej wiadomości, z zastrzeżeniem i prośbą o nie udostępnianie jej prasie ani innym mediom – mówi Rogowiecki, który zauważa, że władze stacji zachowały się niehonorowo.

W przypadku umowy o pracę, kobieta w okresie macierzyńskim podlega ochronie prawnej. W przypadku umowy o dzieło, na mocy której współpracują wszyscy Uczestnicy, Prowadzący oraz Jurorzy programu „Taniec z Gwiazdami”pozostaje to jedynie kwestią honorową pracodawcy – uważa Roman Rogowiecki, który jest wyraźnie zniesmaczony zaistniałą sytuacją.

Decyzja TVN-u jest nieodwołalna i już wymienia się kilka nazwisk, które ewentualnie mogą ją zastąpić Katarzynę Skrzynecką. Tymczasem aktorka wystosowała oświadczenie.

W kwestii zakończenia mojej pracy w programie „Taniec z Gwiazdami”, w którym pracowałam przez 6 lat, nie otrzymałam żadnych innych informacji ani wyjaśnień niż te, które znalazły się w oficjalnym komunikacie TVN.

Szanuję decyzję moich Pracodawców, nawet jeśli w tak szczególnym momencie mojego życia, mogła być ona dla mnie trudna do zrozumienia.

Wierzę, że jeszcze nie raz spotkamy się na antenie TVN w miłej współpracy przy innych programach lub serialach a sympatycznemu show „Taniec z Gwiazdami” i całej Ekipie tworzącej ten program serdecznie życzę dalszych sukcesów, bo to kapitalny, pełen dobrych energii i szczerych emocji program, spełniający bardzo pozytywną funkcję społeczną!

Będzie mi miło, jeśli Telewidzowie zapamiętają mnie pozytywnie, jako osobę pełną pogody ducha, uśmiechu i poczucia humoru, bo te atrybuty zawsze uważałam za największą wartość naszego show.

Zawsze patrzyłam z podziwem i zachwytem na moje koleżanki – Ewę Drzyzgę, Magdę Mołek, Agnieszkę Chylińską, prowadzące w TVN programy z macierzyńskim brzuszkiem. Wyglądały olśniewająco i promieniały energią. Ja również z pewnością będę normalnie pracować – grając w teatrze, grając koncerty i współpracując z telewizją, tak długo jak długo mój stan będzie na to pozwalać, zatem zapewne do końca tego roku.

 

Katarzyna Skrzynecka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.