, ,  

Skrzynecka wróci do „Tańca z gwiazdami”?

Wszystko jest możliwe.

Zwolnienie Katarzyny Skrzyneckiej i zatrudnienie Nataszy Urbańskiej na miejsce aktorki to chyba nie był najlepszy pomysł TVN. Skrzynecka nie ukrywała złości, chociaż Nataszy życzyła jak najlepiej. Ta druga z kolei nie radziła sobie z prowadzeniem Tańca z gwiazdami. Jak się okazuje, zarówno Urbańska jak i jej niepokorny mąż Janusz Józefowicz, mają podpisane kontrakty z TVN tylko na 13 edycję TzG.

Już jest wiadomo , że choreograf i dyrektor Buffo nie weźmie udziału w kolejnej edycji show, gdyż ma ważniejsze sprawy do zrobienia. Co z Natasza? Być może i ona wróci tam skąd przyszła. I tu robi się nadzieja na powrót sprawdzonej Skrzyneckiej.

Zobaczymy, co czas przyniesie . Mam jak najlepsze wspomnienia przy pracy w tym programie – mówi Skrzynecka.

Zazwyczaj było tak, że wszyscy mieli kontrakty na trzy edycje. Tym razem jest inaczej – ujawnia „Super Expressowi” osoba z produkcji. – Janusz i Natasza są zbyt zajęci swoim teatrem, by pozostać w programie.

Co na to sam zainteresowany?

Nie wiem, co będzie dalej. Na razie nic nie mogę powiedzieć – tłumaczy Józefowicz. Co do Nataszy…

– Natasza Urbańska jest przykładem lansu na siłę – tłumaczy porażkę artystki medioznawca Wojciech Szalkiewicz . – Tym przylansowaniem dała zielone światło, żeby ją krytykować, a potem już zadziałał efekt śnieżnej kuli. Gdyby mniej „nachalnie” prowadziła swoją karierę, wszystko inaczej mogłoby się potoczyć. Nie kwestionuję jej talentu, ale mechanizm jego sprzedaży jest trochę źle prowadzony – dodaje.

Będziecie tęsknić za Urbańską i Józefowiczem?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Skrzynecka wróci do „Tańca z gwiazdami”?

You must be logged in to post a comment.