Skrzynecka unieważni ślub!

 Katarzyna Skrzynecka chce rozwodu kościelnego z byłym mężem.


Jakiś czas temu w mediach pojawiły się informację, że były mąż Katarzyny Skrzyneckiej, Zbigniew Urbański chce rozwodu kościelnego ze swoja już byłą żoną. Jak się okazuje Skrzynka też o tym pomyślała. Już rok temu wystąpiła ze stosownymi dokumentami do Sądu Metropolitarnego.

Sama złożyłam dokumenty o unieważnienie małżeństwa do Sądu Metropolitarnego. Leżą tam od jesieni zeszłego roku. Tyle że ja przez cały ten rok nie opowiadałam o tym w mediach. To są intymne sprawy
– mówi ze smutkiem. – Jeśli komuś zdarza się taka rzecz jak rozstanie, uważam, że powinno się to robić z klasą. Jeśli ktoś jest elegancki, nie robi tego na forum mediów, o takich sprawach nie powinno się rozprawiać w prasie – dodaje.

Urbański zapowiedział, że pisze książkę o małżeństwie w jakim był z gwiazdą. I choć Kasia nie wierzy w to, nie ukrywa zdenerwowania.

Zbyszek jest moim byłym mężem, ta sprawa jest dla mnie zamknięta. Ja naprawdę nie mam potrzeby wiecznie wracać do tego tematu  i to w mediach. Męczy mnie, że ciągle gdy pisze się o Zbyszku, jestem w to wplątana, bo zawsze dodaje się – były mąż Skrzyneckiej. Pewnie i jemu to przeszkadza. Mogę mu tylko życzyć, by zaczęto pisać tylko o nim i o tym co robi – mówi.

Co do jego starań o rozwód, mogę tylko powiedzieć, że oznacza to, iż jesteśmy w tej kwestii zgodni i nie będzie między nami różnicy zdań co do potrzeby unieważnienia małżeństwa. Za niepotrzebne uznaję jedynie poinformowanie przez mojego byłego męża o takich sprawach prasy – mówi.

Wciągnęła byłego męża do mediów niech ponosi tego konsekwencje. W  końcu zarówno z byłego jak i z obecnego chce czy też chciała zrobić gwiazdę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.