Skrzynecka nie widzi nic kiczowatego w swoich ubraniach

 Każda kobieta chce wyglądać ładnie ale nie każdą stać na kupno drogich ubrań. Drogie nie znaczy ładne.


Katarzyna Skrzynecka jest jedną z najbardziej tandetnych gwiazd. Bogata ale bez gustu. Ona sama nie widzi w swoim sposobie ubieraniu się nic złego. Nie uważa żeby jej ubiór miał  cokolwiek wspólnego z kiczem. I właśnie o tym rozmawiał z Katarzyną Skrzynecka Dziennik.

Umiesz się chronić przed takimi określeniami jak "królowa kiczu"?

Skrzynecka: Nie widzę potrzeby kontemplowania określeń, które mnie nie dotyczą. Ani to, jakim jestem człowiekiem, ani moja praca zawodowa, ani teatr, ani muzyka i teksty, które piszę na swoich płytach, ani sposób, w jaki się zachowuję, ani mój wygląd nic wspólnego z kiczem nie mają.

Skrzynka wypowiedziała się również na temat Karoliny Korwin, której nie lubi i często ją wyśmiewa.

Wiele osób zadaje mi pytania o granice mojej cierpliwości względem zachowania Karoliny Korwin. Mogłabym wypowiedzieć się równie zjadliwie, równie arogancko sobie szydząc, ale to żadna sztuka. Jej ataki na podobnie smutnym poziomie dotyczą nie tylko mnie, ale i wielu innych osób. W tym także moich kolegów, którzy podobnie jak ja od lat rzetelnie i z sercem pracują dla tej samej stacji telewizyjnej. Takim postępowaniem wydaje ona opinię przede wszystkim sama o sobie. Z przykrością muszę więc zgodzić się z opinią większości, iż jest to kobieta głęboko nieszczęśliwa, z ogromnym problemem nienawiści do ludzi. Próbuje dawać temu upust, przelewając pod adresem innych oceany jadu. Niestety, zawsze wrócą one do nadawcy jak bumerang. Na świecie żyje wiele zgorzkniałych osób z niepoukładanym życiem, ale szkoda, że tego rodzaju jadowitość, agresja i negatywne nastawienie do ludzi promowane są w telewizyjnych audycjach.

Mało mają problemów te gwiazdy, że się takimi pierdołami zajmują. Jedna drugiej by nogę podstawiła.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.