Skrzynecka nie jest w ciąży!

 Temat ciąży Kasi Skrzyneckiej powraca regularnie co jakiś czas. Ktoś musi nakręcać temat, może i ona sama.


Kilka dni temu temat ciążowy Skrzyneckiej znowu wrócił. Niewiele wystarczyło  by podejrzewać ją o stan błogosławiony. Kasia była już 4 razy w ciąży i za każdym razem poroniła, o faktach tych doniosło niedawno Party.  Spekulacjom nie było końca w końcu by uspokoić ciekawość wszystkich wypowiedziała się otwarcie sama zainteresowana.

Wtedy rzeczywiście bardzo ładnie i optymistycznie wyglądałam i były powody do radości. Niestety, jeszcze nie tym razem, jak się okazało…
– wyznała Katarzyna Skrzynecka w rozmowie z "Super Expressem". – Tak czasami się w życiu zdarza, że trzeba próbować do skutku. I tysiące kobiet starają się podobnie. Każda kobieta wie o tym, iż nie należy się zbyt wcześnie cieszyć, bo można coś zapeszyć -dodała.

Pewnie okres jej się spóźnił, gdzieś komuś coś szepnęła i plotka gotowa.

Bardzo mi miło, jeżeli ktoś mi dobrze życzy. Nie należy się poddawać. Przyjdą dobre czasy dla każdej kobiety, która tego pragnie –
powiedziała Skrzynecka.

Prowadząca Taniec z gwiazdami od razu straciła humor, jak dobrze , że ma przy sobie kochającego męża.

Marcin jest dla niej ogromnym wsparciem. Namówił ją na wyjazd w góry. Nie chciał, by siedziała w domu i się zamartwiała. On naprawdę się o nią troszczy. Zresztą może też liczyć na wsparcie jego dwójki nastoletnich dzieci, które sama Kasia traktuje niemal jak swoje – zdradził nam znajomy pary.

No cóż, lata niestety lecą a z upływem ich będzie co raz trudniej. Może trzeba  pogodzić się z losem?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.