Skrzynecka ma zamiar pracować …

Nie zamierza odpoczywać i patrzeć jak rośnie jej brzuch

Katarzyna Skrzynecka jest po pięciu poronieniach a obecnie jest w czwartym miesiącu ciąży i  nie zamierza iść na zwolnienie lekarskie. Czuje się na tyle dobrze, że może pracować.

– Ciąża to nie choroba tylko wielka radość i energia. Ja sama mam teraz tyle siły, że mogę pracować za dwoje – mówi Faktowi Kasia. Mimo że aktorka straciła posadę w „Tańcu z gwiazdami”, ani myśli się załamywać. Nadal chce grać w teatrze i koncertować. – Pracy mam sporo w związku z ukazaniem się mojej nowej płyty. W planach jest dużo koncertów, a ciąża nie przeszkadza w śpiewaniu tylko wręcz uskrzydla – mówi aktorka.

– Na szczęście moje teatralne role są komediowe i gram wesołe rzeczy, więc praca na scenie zupełnie nie koliduje z moim stanem. W miarę potrzeb będziemy oczywiście modyfikować kostiumy – śmieje się.

  – Jeśli się kocha to, co się robi, to z przyjemnością przychodzi się czy to do studia czy na plan. Ciąża w niczym nie przeszkadza. Zawsze z zachwytem patrzyłam na koleżanki – Magdę Mołek czy Ewę Drzyzgę, które pracowały z brzuszkiem i wyglądały ślicznie – dodaje.

Życzymy Kasi wszystkiego najlepszego. Aktorka chce pracować do samego końca mimo wszystko powinna pamiętać, że ma za sobą pięć poronień i by na siebie uważała. Koleżanki, które wymieniła są nieco od niej młodsze i ciążę nosiły będąc od niej również młodsze.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.