,  

Skrzynecka i Tyszkiewicz nie oglądają „Tańca z gwiazdami”

TVN

Jedna na wakacjach , druga…

Beata Tyszkiewicz jak i Kasia Skrzynecka przez kilka lat pracowały na planie Tańca z gwiazdami. Jedna pracę straciła, druga odeszła sama. Od tej chwili show dla pań nie istnieje.

– Nie oglądałam, bo pracowałam –mówi krótko Tyszkiewicz. Jeszcze niedawno mówiła w jednym z wywiadów, że w końcu będzie mogła niedzielne wieczory spędzać z córką i wnukiem a tu praca?

Mam nadzieję, że Jolanta Fraszyńska nie naśladowała mnie, bo jest to zabronione. To są prawa autorskie. Chyba będę musiała się o coś upomnieć. Tak się tylko zastanawiam, kto teraz zgani Iwonkę?- dodaje aktorka.

– Ludzie na ulicy mówią, że to już nie jest to samo beze mnie. Pewnie myślą, że ja cierpię, a ja twierdzę, że 6 lat to szmat czasu. Tak samo z produkcji dostaję miłe SMS-y – mówi pani Beata i dodaje: – Myślę, że już nie chciałabym wrócić. To było wyjęcie sześciu miesięcy w roku przez sześć lat. Jak coś jest na żywo, to czy człowiek jest za granicą w Paryżu, czy w domu leży chory, musi stawić się na program. Także, bardzo szczęśliwie się złożyło – kończy gwiazda.

A jak spędziła ostatni niedzielny wieczór Kasia Skrzynecka?

Nie oglądałam „Tańca z gwiazdami”. Jestem teraz na wakacjach w Grecji, pomyślałam sobie, że przyda mi się jeszcze trochę odpoczynku – mówi Super Expressowi Skrzynecka. – Ale na bieżąco dostawałam wiele SMS-ów od znajomych. Pisali mi, że Piotr Gąsowski  bardzo ciepło mnie wspominał, mówił miłe rzeczy na mój temat. Jestem bardzo wdzięczna za ten miły gest z jego strony!

Nataszy zaś, której pierwszy odcinek był klapą, życzy jak najlepiej.

Źle jej nie życzę. Natasza to fajna, młoda i bardzo zdolna dziewczyna – zapewnia Skrzynecka.

Jak myślicie, co zrobi TVN, jeżeli Natasza nadal nie będzie potrafiła prowadzić show?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.