Skrzynecka dostała potwierdzenie udziału w „Tańcu z gwiazdami”

TVN

Dwa dni później dowiedziała się, że wylatuje

Katarzyna Skrzynecka o swojej ciąży producentów poinformowała dwa miesiące temu, z zakazem informowania mediów o jej stanie.Cały czas była pewna, że zachowuje swoją ciepłą posadkę na niedzielne wieczory. Podobno wszyscy prowadzący dostali potwierdzenie, że zostają w show na koniec czerwca. Jakie było zaskoczenie, gdy dowiedziała się, że już nie pracuje dla TzG!

Aktorka próbuje zachować twarz, pisze, że pogodziła się ze stanem i kibicuje Nataszy Urbańskiej, która mają zastąpić. Dementuje też plotki, iż pracę straciła ze względu na ciążę.

O szansę na radość z macierzyństwa starałam się od kilku już lat… O tym, że się udało i jestem przy nadziei poinformowałam producentów dwa miesiące temu. Decyzja o zmianach zapadła z początkiem lipca, choć kilka dni wcześniej prowadzący i jurorzy otrzymali potwierdzenie udziału w nowej edycji. Skoro jednak pojawił się nowy pomysł na show, nie sądzę, by ktokolwiek z nas odczuwał potrzebę, by z tym polemizować. Decyzja to decyzja, należy ją uszanować. Trudno byłoby mi przewidzieć taką decyzję producentów w tak szczególnym dla mnie momencie – powiedziała Na żywo Kasia.

Myślicie, że aktorka wypowiadając się ze zrozumieniem dla TVN nie chce palić mostów?

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.