Skrzynecka chce zostać projektantką mody!

newspix.pl

Chcecie wyglądać jak ona?

Katarzyna Skrzynecka zajmuje się aktorstwem, śpiewaniem , prowadzeniem programów rozrywkowych. Teraz chce stworzyć linię ubrań sygnowanych własnym nazwiskiem.

Skrzynka jest już po 40-tce, czuje się świetnie w swojej skórze i chce dać innym kobietom szansę, żeby poczuły się tak samo, dlatego projektuje linię ubrań, które pozwolą Polkom wyglądać tak jak ona modnie elegancko, ale nadal młodo – mówi jej znajoma w rozmowie z Takie jest życie. Nie wiem, czemu w Polsce utarło się przekonanie, że jak masz 40 lat, to już jesteś stara. Przecież to najlepszy wiek dla kobiety, która jest już dojrzała, Zna życie i potrafi je dobrze wykorzystać.

Kasia pewnie codziennie zagląda w lusterko, które mówi jej … Jesteś najpiękniejsza na świecie?

Kasia ma świadomość, że jej ubrania wzbudzają kontrowersje, ale ona się tym nie przejmuje i nie uważa, że są niemodne. A jeśli chodzi o stylizacje z „TzG” to wszystkie stroje do programu przygotowuje Dorota Williams, a ona na pewno by nie pozwoliła, aby Kasia zakładała coś, co jest niemodne! – mówi podniecona koleżanka. Kasia zawsze czuję się świetnie w ciuchach, które nosi i nie przejmuje się krytyką innych. Kolekcja, którą przygotowuje, będzie właśnie dla takich kobiet jak ona, czyli odważnych, ceniących sobie niezależność, lubiących eksperymenty i nie oglądających się na to, co pomyślą inni. Bo chyba właśnie o to chodzi, aby dobrze się czuć w tym, co się ma na sobie.

Ale to nie wszystko, w późniejszym czasie, Skrzynecka chce też ubierać panów, swojego męża już ubiera.

Ubierzecie się w takie ubrania?

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Kapif

Kapif

newspix.pl

newspix.pl


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.