,  

Skandal w „You Can Dance”!

www.juniordance.pl

Elektryk to instruktor w szkole Egurroli!

Na castingu do VI edycji „You can dance” pojawił skromny elektryk Paweł Tolak. Chłopak jednak zadziwił wszytskich swoimi umiejętnościami tanecznymi. Okazuje się, że chłopak jest instruktorem tańca w szkole Agustina Egurroli. Oczywiście przeszedł do dalszego etapu gry a juror nawet się nie zająknął, że to jego pracownik.

Skończyłem technikum elektryczne i teraz dorabiam sobie dodatkowo jako elektryk. Mój tata jest elektrykiem, mój brat także jest elektrykiem – mówił w programie Paweł.

Gdy chłopak skończył już swój tanie, Egurrola powiedział –  Jesteś po prostu królem . Widziałem muzykę, ja jej nie słyszałem tylko widziałem. Idealnie.

Rusin stwierdziła, że czuła się jak w kosmosie. Tylko Michał Piróg chciał chłopaka jeszcze wysłać na dogrywkę jazzową, twierdząc że w innych technikach nie da sobie rady. W obronie Pawła od razu stanął Augustin Egurrola, twierdząc, że chłopak jest rewelacyjny. Juror tak się przejął, że aż wstał z krzesła.

– Cieszmy się, że przychodzą do nas świetni tancerze, nie szukajmy dziury w całym. No po co to robisz? – pytał się Piróga Augustin. – Przyszedł zajebisty gość, świetnie zatańczył.

Po kłótni Michała i Agustina, ten wręczył chłopakowi bilet do Casablanki.

Myślicie, że to sprawiedliwe, by taki gość miał brać udział w show, może wygrać i nie dać szansy uzdolnionym amatorom? To nie pierwszy raz kiedy w programie borą udział zawodowcy. Tomasz Barański, również był niemal na takiej samej pozycji. Paweł uczy tańca dzieci w jednej z jego nowo otwartych szkół.

Zobacz też:Żmuda Trzebiatowska ostro o sobie! Jestem antydzieciowa…

źródło: Fakt.pl

www.juniordance.pl

www.juniordance.pl

www.juniordance.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.