Siwiec ma dość popularności

Fotoszok.pl
Szybko jej się znudziła sława

Natalia Siwiec zasłynęła dzięki Euro 2012 gdzie pokazała do kamer swój zrobiony biust. Później wszystko potoczyło się szybko. Okładka w Playboyu, rozbierane sesje, pokazywanie się na salonach. Nie było dnia by nie pisać o modelce. Okazuje się, że popularność potrafi być męcząca.

Przeżyłam bardzo intensywny czas. Czasami wszystko działo się tak szybko, że było to jakby poza mną. Przeszłam przyspieszony kurs funkcjonowania w show biznesie. Musiałam przystosować się do kompletnie nowej sytuacji. Lubię zmiany, więc muszę przyznać, że to co się wydarzyło dało mi fajnego kopa i dużo energii do działania. Nauczyłam się mnóstwo rzeczy o sobie samej – mówi Siwiec.

Dziś jednak już mnie to aż tak nie kręci, szukam czegoś co wprawi mnie w nowy lot… W pewnym momencie sama znudziłam się częstotliwością artykułów o mnie – dodaje. W moim przypadku jest to jednak dość ciężka sprawa, ponieważ jeśli znikam, to dziennikarze na siłę próbują znaleźć coś, o czym mogą napisać na mój temat… Ze mnie opadło już ciśnienie, znudziłam się niektórymi rzeczami, nie sprawiają mi takiej radości jak na początku, zaczynam szukać czegoś nowego.

Na jak długo? Tyle już obiecała i nie dotrzymała słowa.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.