,  

Shramm poprosił Górniak by ta z nim zamieszkała

Kapif

Czy piosenkarka się zgodzi?

Edyta Górniak i Piotr Shramm, znany warszawski prawnik spotykają się od lata ubiegłego roku . Para poznała się dzięki Mai Sablewskiej i nie wyobraża sobie dziś by nie byli razem. Mało tego, Shramm poprosił swoją ukochaną by ta zamieszkałą z nim.

– Piotr jest dla niej wielkim wsparciem i poważnie myśli o ich związku. Chciałby żeby razem zamieszkali, tylko Edyta się waha. Nie wie czy to nie jest za szybkie tempo – zdradza Faktowi osoba z otoczenia artystki.

Górniak stałą się bardzo ostrożna, nie chce znowu popełnić błędu, o ile jej małżeństwo było błędem, dzięki któremu ma też syna Allana.

– W mężczyznach cenię siłę, spokój i niezależność. Pozwalam sobie fascynować się mężczyznami, ale nigdy się już nie podporządkuję. Nikt poza synem nie będzie miał tak bezpośredniego wpływu na moje emocje czy samopoczucie – powiedziała dobitnie w jednym z wywiadów.

Allan bardzo polubił nowego partnera mamy. Mieszkanie pod jednym dachem nie powinno więc być trudne. I choć wcześniej Edyta odmówiła ukochanemu, to w końcu zaczęła poważnie zastanawiać się nad wspólnym domem.  Edyta powoli mięknie – mówi informator.

Mięknie niczym rozkapryszona dziewica...

Zobacz też: Sekret urody Dykiel

źródło: Fakt.pl

Fakt

starnews.pl

Zobaczcie jak wszyscy idą poboczem, kiedy Górniak kroczy …

starnews.pl

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Shramm poprosił Górniak by ta z nim zamieszkała

  • Deniz

    wiec dhzacoctys ujawniona dzialalnosc Farfala jawi sie przy tym wrecz niewinnie. Farfal to nie moja bajka, ale ja rowniez podzielam opinie o bledach mlodosci, ktore mozna wybaczyc.Natomiast to, ze Tusk jest zaklamanym hipokryta wiadomo od dawna.

You must be logged in to post a comment.