Sesja PRET-A-PLANET PLANETY FM z Pirógiem

 Do sprzedaży trafił właśnie najnowszy numer magazynu KMAG, w którym zobaczymy zdjęcia z sesji „Pret-a-Planet” z udziałem Michała Piróga. U jego boku wystąpiła zwyciężczyni konkursu, zorganizowanego przez Planetę FM.


Michał Piróg – choreograf, tancerz i Ambasador Europejskiego Roku Walki z Ubóstwem i Wykluczeniem Społecznym – znany jest większości nie tylko ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi i komentarzy, ale również z częstych zmian wizerunku i ekstrawaganckiego stylu bycia i ubierania. Tym razem wystąpił w podwójnej roli – „fashion victim”, czyli niewolnika mody, oraz… nagrody głównej. Wszystko za sprawą konkursu „Pret-a-Planet”, w którym słuchacze Planety FM mogli wygrać m.in. udział w ekskluzywnej sesji zdjęciowej z Michałem. Chętnych nie brakowało. Zwycięzca mógł być jednak tylko jeden. Okazała się nią 23-letnia Małgosia z Warszawy.

Sesja odbyła się w plenerze. Magda awniczak, autorka zdjęć, zdecydowała się na scenerię Parku Kultury w warszawskim Powsinie. Małgosia, początkowo spięta, szybko odnalazła się w zupełnie nowej dla niej roli i sytuacji. Michał czarował nową koleżankę, nosił na rękach i własną kurtką chronił przed deszczem, który towarzyszył całej sesji. Temperatura znacznie wzrosła za sprawą jednego z ujęć. Modele musieli długo trwać w objęciach, usta przy ustach, patrząc sobie głęboko w oczy za nim udało się zrobić to właściwe zdjęcie. Deszcz i pochmurna aura nie popsuła nikomu humoru. Michał i Małgosia, choć przemoczeni do cna, deklarowali tuż po zakończeniu zdjęć, że świetnie się razem bawili i chętnie spotkają się przy innej okazji. Tymczasem po zakończeniu sesji wyszło… piękne słońce.

Stylizacją bohaterów zajął się osobiście projektant mody Michał Gilbert Lach, zatem efekt końcowy musiał być ekstrawagancki. Zdjęcia z sesji można już oglądać w lipcowo-sierpniowym numerze lifestylowego magazynu KMAG.

Michał Piróg wziął udział w akcji charytatywnie. Zrzekł się swojego wynagrodzenia na rzecz Fundacji "Nasze Dzieci" przy Klinice Onkologii w Instytucie "Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka". Dzięki temu fundacja miała możliwość przeprowadzenia radiowej kampanii promującej przekazanie 1% podatku.


Magda awniczak

Magda awniczak

Magda awniczak

Magda awniczak

Magda awniczak

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.