,  

Serneke ma dziecko!

ImageA to niespodzianka, Ole Serneke ma 3 letnią córkę z poprzedniego związku, Joasi nie bardzo się to podoba.


Twoje Imperium donosi, że Liszowska nie chce drugi raz się sparzyć, czyli co ślubu nie będzie?

Już niedługo miał odbyć się ślubu Joasi i jej szwedzkiego faceta Ole Serneke. On jednak ma córkę z poprzedniego związku i pewnie widywać małą będzie chciał. Czy to jest aż taka wielka przeszkoda, by poślubić człowieka , którego się kocha?

Biorąc pod uwagę jego majątek (przyp. roczne obroty firm Serneke to 144 milionów złotych) nie obejdzie się bez prawnika i spisania intercyzy. Poza tym, ma on 3-letnią córkę z poprzedniego, nieformalnego związku. A dla Joanny to ponoć duży problem! – mówi znajomy Liszowskiej.

Intercyza? No tak zabezpieczyć się trzeba, w końcu kto wie czy Joasia nie wykorzysta Szweda. Mamy nadzieję, że wyspa, którą miała dostać Lisza w prezencie nie wejdzie do intercyzy.

Póki co Ole dba o Joasię i obsypuje ją prezentami, ona sama uważa, że nie powinna brać tak drogich podarunków.

Asia cieszy się, że prezentami Ola okazuje jej miłość i przywiązanie – mówi koleżanka aktorki. Zgoda, tylko że teraz będzie jej dużo trudniej być partnerką w tym związku. Ola ją "kupuje" bo tak drogie podarki bardzo zobowiązują. Joanna uważa, że przed ślubem takich drogich prezentów od obcego wciąż mężczyzny przyjmować nie wypada…

Ale  bierze …

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.