Serial z Felicjańską jest jak Moda na sukces?!

 Ile to już było wywiadów z byłą już modelką w sprawie jej picia, wypadków, finansów, rozwodu… Końca nie widać!


Media jakoś nie interesowały się Iloną Felicjańską zanim ta spowodowała wypadek pod wpływem alkoholu. Komu zależy by wypromować alkoholiczkę? Bo przecież ona sama do tego się przyznaje.

Felicjańska rozbiła samochody obcym ludziom pod wpływem, alkoholu. Media rozdmuchały sprawę. Od tej pory nie widać końca wywiadów biednej modelki. A to Felicjańska nie ma pieniędzy, a to Felicjańska zostaje porzucona przez męża. Komunia syna ma się obyć bez alkoholu, modelka nie ma pieniędzy na prawnika. 

29 czerwca ma się odbyć pierwsza sprawa sądowa, na któej Felicjańska ma sięoddać karze. Sama przyznała , że leczy si,ę z alkoholizmu. Nie ma pieniędzy na obrońcę i dlatego…

Z prokuratury do sądu wpłynął wniosek o obrońcę z urzędu, który został oskarżonej przydzielony – powiedział Faktowi pracownik biura prasowego Sądu Rejonowego w Warszawie.

Tabloidy ubolewają nad Felicjańską, jak to musi sama utrzymać rodzinę i jakie ma ogromne kłopoty. A kto jest temu winien? Sama w końcu sobie zgotowała taki los.

Zamiast biadolić na łamach brukowców, niech się weźmie za pracę , bo sporo ma do spłacenia.

Prowadzisz? NIE PIJ! Ile już takich reklam było? A jak narozrabiała, niech odpowie tak jak każdy inny szary człowiek, o którym nikt nie pisze i nikt się za nim nie wstawi.

Czytaj też: Andersz postrzelony! Na boisku.


Paweł Stępniewski / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.