Sensacyjny videoklip The Bootels (video)

 Grupę The Bootels już mogliśmy poznać na  naszym portalu. Jest odpowiednikiem słynnego zespołu The Beatles.


Grupa The Bootels bardziej jest znana za granicami naszego kraju, podobnie jak wcześniej Behemoth, które poznaliśmy dzięki jego liderowi, gdyż związał się z Dodą.

I tak dostaliśmy informację, że we  wtorek 31 sierpnia na Lotnisku Lublinek w odzi rozpoczną się zdjęcia do sensacyjnego videoklipu zespołu The Bootels. ódzka grupa wykonująca rockowe wersje przebojów The Beatles zrealizuje klip do piosenki "Back in the USSR" czyli "Z powrotem w ZSRR", który pilotować ma nową płytę zespołu.

Ekipa filmowa , która pojawi się na lotnisku już o świcie zapowiada zdjęcia na pasie startowym, na tle startujących samolotów oraz na pokładzie i w kokpicie , które odnosić się mają do znanych katastrof samolotowych w tym do katastrofy smoleńskiej. Realizatorzy zamierzają zwrócić uwagę na aspekty tej katastrofy, które wielu wprawią w zdumienie. Gotowy materiał pojawić ma się oficjalnie już na początku września i zapowiada się bardzo kontrowersyjnie.

Zespół The Bootels , który tworzą znani łódzcy muzycy zdobył uznanie występując w klubie The Cavern w Liverpoolu , w którym debiutowali The Beatles. Zespół uzyskał specjalny certyfikat od właścicieli klubu , potwierdzający niezwykłość w reprezentowaniu muzyki Wielkiej Czwórki w Europie i na świecie.

Obecnie grupa poza regularnym koncertowaniem przygotowuje materiał na drugi krążek, który realizowany będzie m.in. w słynnym Abbey Road studio w Londynie.

Przypomnijmy sobie  jak gra i śpiewa grupa

{youtube}ebNfHB5mCf0{/youtube}

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.