Sekrety Mai Sablewskiej

Michał Pieściuk / newspix.pl

Co robiła zanim została menadżerką gwiazd?

Zanim trafiła do show-biznesu, Maja Sablewska grała w kosza. Po wypadku w skutek którego miała problem z okiem, jej przygoda z koszykówką w zasadzie się zakończyła. Ktoś jej powiedział, że mimo długich nóg nie ma dla niej miejsca w tej dziedzinie sportu.

Pewnego dnia poszła na koncert Natalii Kukulskiej. Prowadziła również fanklub piosenkarki.Liczne spotkania po koncertach artystki sprawiły, że Maja Sablewska weszła z nią w bliższe relacje. W wieku 19 lat została poproszona przez piosenkarkę o opiekę nad jej synem, w związku z czym przeprowadziła się z rodzinnego Sosnowca do Warszawy. Rok później zainteresowała się nią Katarzyna Kanclerz (związana z wytwórnią Universal Music Polska).

Tam poznała Dorotę Rabczewską. Kiedy zespół Virgin, w którym śpiewała Doda , rozpadł się (początek 2007 roku), piosenkarka powierzyła opiekę nad swoją solową karierą Sablewskiej.

Jesienią 2009 roku agentka Dody wzięła pod swoje skrzydła jeszcze jedną piosenkarkę – tym razem debiutującą – Marinę Łuczenko, skutkiem czego było zerwanie współpracy Dody i Majki. 26 listopada 2009 roku oficjalnie zakończyła się współpraca Mai Sablewskiej i Dody.

Zaraz po tym świat obiegła informacja, że Maja wzięła pod swoje skrzydła Edytę Górniak, co razem potwierdziły 28 marca 2010 r. w programie Dzień Dobry TVN.

Pod koniec 2010 roku stacja telewizyjna TVN zaproponowała Mai Sablewskiej udział w polskiej edycji show X Factor w roli jurorki. Na początku drugiej połowy stycznia 2011 r. pojawiły się już oficjalne informacje mówiące o przyjęciu tej propozycji przez Sablewską.

23 stycznia 2011 r. Edyta Górniak zrezygnowała z usług menadżerskich Sablewskiej, co ogłosiła, wysyłając dzień później oświadczenie do prasy. Za nią Marina Łuczenko, również zrezygnowała ze współpracy z Sablewską.

źródło: wikipedia.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Sekrety Mai Sablewskiej

You must be logged in to post a comment.