Sebastian Fabijański na torze kartingowym

Centrum Kartingowo-Biznesowe Grand Prix powita u siebie młodego, ale obiecującego aktora, Sebastiana Fabijańskiego. Bohater „Tancerzy” ,  „1920. Wojna i miłość” i „Linii życia” tym razem pokaże swoje umiejętności rajdowe.

W sobotę 10 lipca o godzinie 12 Sebastian Fabijański pojawi się w warszawskim Blue City. Nie będzie tym razem grał na planie kolejnego filmu, a zasiądzie za kierownicą gokarta włoskiej produkcji. Odbierze odpowiednie przeszkolenie teoretyczne, w czasie którego zapozna się z zasadami bezpieczeństwa na torze, systemem sygnalizacji flagowej oraz podstawowymi zasadami jazdy.

Fabijański dostanie dla siebie 8-minutową jazdę (około 17 okrążeń) i jeden cel – osiągnąć jak najlepszy czas. Wynik aktora zostanie zapisany na specjalnie przygotowanej tablicy wyników, na której widnieje już nazwisko Marcina Nowaka i jego czas 22,648 sekundy. Czy Sebastianowi uda się pokonać czas doświadczonego siatkarza?

Wydarzenie potrwa około półtorej godziny. Będzie możliwość wzięcia autografu, porozmawiania chwilę z Sebastianem, a nawet sprawdzenia się z nim na torze.

Dodatkowo Centrum Grand Prix przeprowadza konkurs na Facebooku. Zadaniem konkursowym jest wytypowanie najlepszego czasu,  jaki osiągnie Sebastian.

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.