Schejbal zmienia wizerunek!

 Magdalena Schejbal po macierzyńskim wróciła do pracy . Obecnie gra na planie serialu Szpilki na Giewoncie.


Nowy serial dla Schejbal to nowe wyzwanie i nowe możliwości. Dzięki niemu Magda zmienia swój wizerunek. Film opowiada o dziewczynie, która pracuje w dziale reklamy ogólnopolskiego dziennika.

– Wielu moich fanów będzie bardzo zaskoczonych, bo do tej pory byłam raczej kojarzona z innym stylem bycia. Nie będzie spodni bojówek i tego typu kurtek, przeistoczę się w trochę inną postać – śmieje się Magdalena Schejbal – Po wielu perypetiach moja bohaterka jest zmuszona wyjechać w góry i tam przenieść swoje życie – opowiadała niedawno.

Obok Schejbal zagrają : Iza Kuna, Małgorzata Pieczyńska, Maciej Kozłowski. Dla Magdy to wielka szansa na zdobycie popularności, dzięki temu, że tu gra tym razem główną rolę.

– Kiedy miałam pierwszy dzień zdjęciowy na planie „Szpilek na Giewoncie” byłam przekonana, że świetnie sobie poradzę. Jednak po powrocie do domu zarówno ja, jak i mój synek Ignacy zalaliśmy się łzami. Najbardziej rozbijająca jest myśl, że gdy wracam z pracy wieczorem, będę mieć dla syna niewiele czasu – wyznała ostatnio Magda Schejbal.

Przeczytaj też: Bartosz Obuchowicz wraca do Na dobre i na złe
źródło: Fakt.pl


Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Schejbal zmienia wizerunek!, 10.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.