, ,  

Sara odgryza się Dodzie!

  Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź Szczołek. Taką mieliśmy nadzieję, chociaż inne portale plotkarskie , że Szczołek stchórzy.


Dopiero co pisaliśmy o wywiadzie Dody dla Newsweeka, w którym między innymi powiedziała na temat Sary May i jej bloga, przypomnijmy więc:

Jak można się przejmować tym, że obraża cię ktoś, kto ma problemy ze sobą? To jakby czuć się dotkniętym, kiedy wyzywa cię pacjent szpitala psychiatrycznego. Mnie się to zdarzyło, kiedy trafiłam do takiego miejsca. Należy się nad kimś takim pochylić z troską, a nie obrażać – powiedziała Doda.

Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź. Na swoim blogu napisała:

Kobylasty silikonik z warami i wymionami krowy ? napruty winem i palący jakieś zioła" dał głos w Newsweeku na mój temat. Oj moja miła tleniona blondyneczko ….. Tyle lat w showbiznesie i nadal masz kłopoty z godnym znoszeniem krytyki skierowanej w twoim kierunku – pisze Sara na blogu.

Gdybym miała sobie wziąć do serca słowa Dody to tak jakbym przejęła się zdaniem niewidomego na temat marnego koloru mojej kurtki. Dodzina to blond silikon, który ma zwyczaj najpierw mówić potem myśleć a ? jej wysokie IQ jest równie autentyczne, jak biust!". Jak można traktować poważnie lalę, która bez zażenowania prawie goła lata po scenie i rozbiera się na zawołanie od stóp do głów, od samego początku kariery wywala cyce, obscenicznie udaje sex w teledysku, przeklina w co drugim słowie oraz obraża uczucia religijne Polaków?

Z wielką troską zalecam jej więcej wizyt w zakładach psychiatrycznych. Może w końcu znajdzie tam jakieś prawdziwe koleżanki.

Ostro ale i czegoś innego się nie spodziewaliśmy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.