Sara May zrobiła sama ze sobą wywiad

ImageJak nie chcą przeprowadzić wywiadu z Sarą May, to ona sama sobie go wymyśliła, czemu nie można i tak.


Sara May poruszyła w wywiadzie, który sobie przeprowadziła ze sobą temat Steczkowskiej , Dody , Sierockiego, który podobno ma podziwiać Szczołek za jej talent.

O Steczkowskiej powiedziała :

Jest dziewczyną bardzo zgrabną, ma rewelacyjną figurę, zgrabne nogi i kształtny tyłeczek. Czego by o niej złego nie mówic w kontekście jej słabego głosu i nikłych umiejętności śpiewu, to jej wizerunek jest wyrazisty i potrafi eksponować to co ma w sobie najlepsze. Dość sprytnie również manipuluje ludźmi, grając rolę damy i wielkiej divy, czym zamydliła wielu ludziom oczy
.

O Dodzie  i tu Was zaskoczy May, czyżby próbowała załagodzić stosunki z piosenkarką?

W Dodzie widzę bardzo wiele pozytywów o których wielokrotnie pisałam i mówiłam. Byłam jedną z pierwszych osób, które publicznie broniły Dody w latach 2006-2007 kiedy to była porównywana do Mandaryny. Właściwie to byłam pierwszą osobą,która wypowiadała się pozytywnie o Dodzie. Bo Doda to jedyna wokalistka w Polsce (poza mną) która czuje się w showbiznesie jak ryba w wodzie a jej psychika jest wprost stworzona do bycia gwiazdą (…) Doda jednak mimo tego, że dysponuje dużym budżetem, dalej robi słabą muzykę (…).Powiem szczerze, że Doda na pewno jest fajną i szaloną dziewczyną i jestem pewna, że na gruncie prywatnym mogłybyśmy się świetnie dogadywać. Jednak ja nie oceniam Dody jako Doroty Rabczewskiej. Oceniam jej wizerunek i ją jako produkt medialny.

Czyżby May dostała wezwanie do sądu?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.