, ,  

Sara May zadziera z Dodą !

ImageDługo nie trzeba było czekać aż Sara May dobierze się do Dody, zresztą chyba sami ją prowokowaliście.


W wielu komentarzach czytelników, było zapytanie czemu Sara nie zaczepi Dody, zapewne się jej boi. Sara długo nie czekała i zrobiła to czego sobie życzyliście.

Jezu!!! Doda na okładkach jest po retuszu! Niesamowita historia!!!

Wywiad z Dodą w magazynie ”Uroda” widać strasznie rzucił się na mózgi co poniektórych. Dziewczę wyznaje, że nie ma kompleksów, a szara gawiedź próbuje za wszelką cenę wmówić sobie i innym, że to niemożliwe. Ona musi mieć kompleksy, ona ma kompleksy, ona ma problemy ze sobą i z zaakceptowaniem swojego ciała. Na pewno ma. Bo po co robiłaby sobie tony makijażu, po co obróbka zdjęć w fotoshopie ?
 
Gamoniom nie mieści się we łbach, że można siebie akceptować a nawet kochać a jednocześnie dbać o swój wizerunek i obróbkę graficzną.

Przecież to jest biznes, show-biznes. Ona zarabia. Wie czego potrzebujecie – Wy gamonie. Kreuje swój „plastikowy” wizerunek dla gówniarstwa i niedojrzałych panów po 40-tce, którzy lecą do sklepu po kolejne nagie zdjęcia Dody.

Czy kobieta bez kompleksów kazałaby retuszować nogi, biust, brzuch, ręce, twarz? Tylko najgorsza idiotka: wsiura czy mieściara nie dbałaby o retusz. Nie wynika to z kompleksów, tylko z inteligencji, głowy do interesów i umiejętności dostosowywania siebie jako produktu do potrzeb rynku. Bo każdy artysta, który zarabia jest produktem marketingowym czy tego chce czy nie.
 
I założę się, że wszyscy piszący negatywnie o retuszach to zazdrosne laski, które gdyby tylko miały taką możliwość zaraz poleciałyby na każde warunki sesji łącznie z retuszem nie do poznania.

Czasem zdjęcia nieretuszowane również przyciągają to fakt. Brzydota też się dobrze sprzedaje.To jednak zazwyczaj również jest zabieg marketingowy a wizerunek artysty zależy od targetu.Ten kto tego wszystkiego nie rozumie musi być skończonym idiotą.

Tekst oryginalny Sary May.

Jak myślicie Doda da się sprowokować i odpowie Sarze?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.