,  

Sara May zaatakowała Maję Sablewską

Na zbity pysk!

Sara May jest zdecydowanie przeciwniczką Mai Sablewskiej. Zaraz po rozstaniu się Mai z Edytą Górniak, Szczołek wyraziła swoje zdanie w temacie. Teraz kiedy Marina wydała oświadczenie o rozwiązaniu współpracy ze swoją menadżerką, Szczołek atakuje jeszcze ostrzej Sablewską.

I co z tego że jest miła, rozsądna, pracowita, zgrabna i ładna? Kolejna piosenkarka wyrzuciła ją na zbity pysk. Po Dodzie i Edycie Górniak przyszedł czas na oświadczenie Mariny. W tym świecie nie ma sentymentów. Przez ponad 2 lata nie doprowadziła do wydania płyty Mariny. Obiecała gwiazdkę z nieba, wydoiła Łuczenko z kasy i na tym zakończyły się jej działania. Sablewska wcale nie zajęła się dziewczyną znikąd. Marina już wtedy grała w serialu „39 i pół” oraz tańczyła w „Tańcu z gwiazdami”. Majka podpięła się pod dobrze rokującą nastolatkę. Jest to ewidentny przykład na to jak u nas marnuje się nieźle zapowiadających się artystów.

Atutem i asem w rękawie Mariny jest młodość i świeżość. Rzadko zdarza się na na rynku muzycznym tak młodziutka osoba, która ma już duże doświadczenie sceniczne, wie czego chce i poświęca się całkowicie karierze. Czas gra na jej niekorzyść. 2 lata i 2 single to dość słaby wynik. Choć single niczego sobie. Nie liczę duetu z Mrozem, bo to porażka jakich mało. Wstyd dla Mariny, że tak słabiutko zaśpiewała takiego gniota. Uznaję to za wypadek przy pracy spowodowany złym doradztwem Sablewskiej.

O płycie Marina na razie nie ma co marzyć, bo skąd niby ma wziąć na to pieniądze ? Sablewska jest mądra gdy jest kasa. Sama nie ma pojęcia jak ją zdobyć dla swojej podopiecznej. Ze względu na brak pieniędzy związała muzycznie Marinę z Mrozem, licząc ze ten drugi będzie dla niej pracował w zamian za fajną promocję w tabloidach . Nikt nie jest na tyle głupi w tej branży, a Mrozu jest wbrew pozorom dość rozsądnym chłopakiem. Sablewska chodziła po studiach nagraniowych proponując żenujące rozwiązania związane z płatnościami. Szukała naiwnych. A zasada w tej branży jest prosta- masz kasę to nagrywasz w dobrym studio, nie masz kasy to nie licz na to że jakieś studio udostępni ci sprzęt i fachowców za grosze. Naiwna czy głupia? Transakcja wiązana Górniak-Marina nie wypaliła. Myślała, że uda się na plecach Górniak wylansować Marinę i załatwiać jej koncerty.

Generalnie Sablewska coraz bardziej się pogrąża. Nie powinna otwierać ust , bo cokolwiek wyda z siebie, jest dowodem na to jak się nie zna. X Factor ostatecznie obnaży jej niekompetencje i na tym się skończy przypadkowa kariera „ menadżerki gwiazd „. No chyba, że zmontują to tak, żeby nie wypadła żałośnie. Chwilowo pozostanie celebrytką, a potem będzie szukała desperatów z dużą kasą w kieszeni . Tylko wtedy doradzi im jaki kolor włosków mają zrobić i jaką sukieneczkę powinni założyć. Co to za sztuka być menadżerem, jeśli artysta za wszystko płaci. Miała dziewczyna w życiu fuksa, ale fuks nie trwa wiecznie. Co do jej wyznań, że marzy o zajmowaniu się utalentowanymi ludźmi z X Faktor i prowadzeniu ich karier na miarę tych światowych, to powiem tylko tyle… Ona była już menadżerką największych polskich gwiazd. Nie dała rady, więc z czym do ludzi? – napisała na swoim blogu Sara.

Zgadzacie się z May?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.