Sara May w nowym wydaniu ?

 Właśnie dostaliśmy informacje od Sary May, że szykuje się do wydania nowego albumu Erotic soul.


Pierwszym singlem promującym album jest utwór Mój Jamie.

Jak sama Sara opisuje swoje utwory, są bardzo pikantne i bardzo erotyczne.

Jest to moja ulubiona piosenka po polsku, która znalazła się na albumie "Erotic soul". Zauważyłam, że i Wam przypadła do gustu, bo w sondzie na stronie  Sary zdobyła mnóstwo głosów.

W niedzielę kręcony był teledysk do „Mój Jamie”. Na planie było gorąco. Ostre, namiętne sceny, odrobiona pikanterii oraz ujęcia Sary grającej na fortepianie będą charakteryzować teledysk. 

W klipie obok mnie wystąpił Sebastian, którego wybrałam podczas castingu. To był zdecydowanie trafiony wybór, bo zdjęcia z jego udziałem wypadły świetnie. Swoją drogą emocje związane z głosowaniem na chłopaka do mojego teledysku były niesamowite. W ciągu 3 dni oddano na mojej stronie ponad 13.600 głosów. Walka pomiędzy Sebastianem i Andrzejem trwała do ostatniej chwili. Wygrał ostatecznie Andrzej, który dzięki temu zwycięstwu pojawi się w drugim teledysku. Chłopakom .Zachęcam do posłuchania piosenek z "Erotic soul" a 30 marca płyta we wszystkich sklepach! (Empik, Media-Saturn, Kolporter, Real, Carrefour, Traffic oraz większość sklepów internetowych).Album dostępny jest również na mojej stronie.

Kilka zdjęć z sesji okładkowej foto-Marvin.


Sara w końcu zaczęła nad sobą pracować, z czego bardzo się cieszymy. Prawdę mówiąc mieliśmy już dość jej krytyk na temat innych gwiazd. Mamy nadzieję, że teraz ona pokaże na co ją stać i to pozytywnie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.