,  

Sara May twierdzi, że Natasza Urbańska nie ma szans na międzynarodową karierę

kapif

Jak dawno nie pisała Sara May o tym co jej się nie podoba? Dawno a trzeba przyznać, że May nic się nie podoba, prócz ona sama.

Natasza Urbańska jest w ciągłej podróży, jak nie Stany to Indie, to Polska. Urbańska cały czas pracuje nad projektem Poland…Why Not? Właśnie ukończyła nagrywanie kolejnej nowej piosenki. Natasza jak i współpracujący z aktorką mają nadzieję, że ta zrobi międzynarodową karierę. Innego zdania jest Sara May.

Od dłuższego czasu głośno zapowiadane są podboje Nataszy Urbańskiej na rynki zagraniczne. Bollywood, Hollywood, Srollywood a tak naprawdę nic poza pr-em. Wielokrotnie pisałam, że dziewczyna ma urodę, nieźle tańczy, śpiewa, do tego jest dość rozsądną i sympatyczną osobą, ale na karierę międzynarodowąnie ma co liczyć. Natasza powinna startować na rynki wschodnie, śpiewać po rosyjsku utwory w stylu „ Bielyje rozy”. Natomiast jej ciągoty w kierunku rnb, soulu czy nawet pop-u są błędną strategią. Ona po prostu nie ma amerykańskiego feelingu, nie ma ekspresji i nie da rady pozbyć się słowiańskich naleciałości. Próbki nowych produkcji Nataszy są niestety słabe i nijakie. Piosenka „Love, stone, crazy” brzmi jak kabaret, dowcip lub piosenka aktorska . Dziewczynie brakuje charakteru. To nie jest wina producentów. To jej wina. Od lat była „ zaprogramowaną wykonawczynią studia Buffo”. Bazowała przez całe życie na coverach, czyli piosenkach znanych i lubianych. Powielała, naśladowała, aktorzyła, ale NIGDY nie była Nataszą. Nie ma więc żadnych szans na zachodzie, bo nie ma własnego stylu. Nie jest oryginalna. Jest ładna i umie tańczyć, ale wszystko robi na pół gwizdka. Nie wiem kto wcisnął jej ciemnotę, że ma szansę za granicą. Każdy może kupić kompozycje od Timbalanda, producentów Whitney Houston czy Christiny Aguilery. To nie jest żadna sztuka. Wystarczy zapłacić. Sztuką jest mieć własny styl i być kreatywnym. Dziewczyna spłucze się z kasy i na tym się skończy. Powinna jak najszybciej zejść na ziemię. Na świecie dziewczyn piękniejszych, równie wszechstronnych i bardziej zdolnych są tysiące. Szkoda Nataszy, bo jej ambicja i pracowitość to rzadkość w showbiznesie. Niestety od wielu lat była tresowana na gwiazdę studia Buffo, a to nijak się ma do współczesnej rzeczywistości muzyki rozrywkowej – napisała na swoim blogu Sara.

Myślicie , że tym razem May ma rację?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Sara May twierdzi, że Natasza Urbańska nie ma szans na międzynarodową karierę

You must be logged in to post a comment.