Sara May radzi Wiśniewskiemu!

  Sara May widząc jak upada jedna z większych gwiazd show-biznesu Michał Wiśniewski próbuje mu podpowiedzieć jak wyjść z dołka.


Sara May najwidoczniej znudzona brakiem skandali w show-biznesie, sama próbuje taki wywołać by podnieść sobie adrenalinę. Nie ma to jak ostra jazda, w końcu ciśnienie się wtedy podnosi i żyć się chce.

Coraz większe nudy w tym naszym showbiznesie. Doda przestała zaskakiwać, jest przewidywalna i działa schematycznie, Edzia dalej nie radzi sobie z samą sobą i z kolejnymi współpracownikami – pisze Sara na swoim blogu.

Kłopoty Wiśni nie uszły uwadze Kasi al, która podpowiada Michałowi jak można znowu zaistnieć w show-biznesie.

Michałek Wisienka ostatnio się przymknął i zgasł. Siedzi cicho „ jak miś pod miotłą" a przecież to właśnie on co jakiś czas raczył nas swoimi ekspresyjnymi blogowpisami i swoim kolorowym życiem ubarwiał szary światek artystyczny
– pisze Szczołek. Współpraca z osobistym trenerem przynosi mu ewidentnie wymierne profity. Otóż Michał przestał w ogóle medialnie istnieć. Jednym słowem za grubą forsę zakopał się pod ziemię. To się nazywa mieć u swojego boku profesjonalistę "coachingu, który ponoć uczy Michasia jak żyć . Wisienka zatrudnił gościa, który zadaje mu banalne pytania typu „ jak możesz to zrobić lepiej" a Michaś cały w skowronkach rusza wtedy mózgownicą. Znów zaufał nie tym ludziom co trzeba i znów ktoś bezczelnie doi go z kasy. 

Michał szuka swojego szczęścia za pomocą jakiegoś doradcy zamiast wziąć się w garść, nagrać kolejną płytę i mieć wszystkich głęboko w poważaniu. Michał będzie szczęśliwy tylko wtedy gdy będzie sobą i gdy będzie realizował swoje pasje. To on tego nie wie? Michał jest jaki jest i lepiej jak jest niż jak go nie ma. A ten „coaching" wykorzystuje naiwność ludzi, zwłaszcza z grubym portfelem. To ściema jakich mało a jednak znajduje swoich zwolenników nawet wśród wydawałoby się inteligentnych ludzi za jakiego uważam Michała.

Wiśnia posłucha Sary?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.