Sara May przeprasza Dodę jej faceta i całą plejadę gwiazd!

W końcu dobrali się do blogerki?

Sara May ostatnio ostro pojechała po Dodzie. Najpierw skrytykowała wywalone pośladki na jednym z pokazów [„Niektórym nawet wywalone dupsko nie pomoże”-May o Dodzie] , później pojechała jeszcze ostrzej po nowym teledysku artystki [„Doduchna nie pokazała cip*** i brakowało wywalonych j*** Błażeja”- Sara May o imprezie Dody].

Najpierw do skóry Sarze dobra l się przyjaciel Doroty, Mariusz lub jak kto woli Dżaga [„TA CZARNO-BIAŁA K*** May”- Mariusz Ząbkowski].Czy to spowodowało, że May postanowiła przeprosić za swoje słowa napisane w kierunku Rabczewskiej i Szyszkowskiego?

Pani Sara May przeprasza Dorotę Rabczewską oraz Błażeja Szychowskiego za to, że w dniu 12.11.2011 na swoim blogu opublikowała obraźliwe w stosunku do Nich komentarze naruszające Ich dobre imię i godność. Pani Sara May przeprasza wszystkich czytelników za to,iż zostali narażeni na słowa o przedmiotowej treści .”

To jeszcze nie wszystko, May postanowiła przeprosić wszystkiego gwiazdy jakie obraziła.

„Pani Sara May przeprasza Justynę Steczkowską za to, że w dniu 28 lutego 2008 na swoim blogu opublikowała obraźliwe w stosunku do Niej komentarze naruszające Jej dobre imię i godność. Pani Sara May przeprasza wszystkich czytelników za to,iż zostali narażeni na słowa o przedmiotowej treści .”

„Pani Sara May przeprasza Alicję Bachledę Curuś za to, że w dniu 20 stycznia 2010 na swoim blogu opublikowała obraźliwe w stosunku do Niej komentarze naruszające Jej dobre imię i godność. Pani Sara May przeprasza wszystkich czytelników za to,iż zostali narażeni na słowa o przedmiotowej treści .”

„Pani Sara May przeprasza Michała Wiśniewskiego za to, że w dniu 06 października 2011 na swoim blogu opublikowała obraźliwe w stosunku do Niego komentarze naruszające Jego dobre imię i godność. Pani Sara May przeprasza wszystkich czytelników za to,iż zostali narażeni na słowa o przedmiotowej treści .”

„Pani Sara May przeprasza Maję Sablewską za to, że w dniu 04 kwietnia 2011 na swoim blogu opublikowała obraźliwe w stosunku do Niej komentarze naruszające Jej dobre imię i godność. Pani Sara May przeprasza wszystkich czytelników za to,iż zostali narażeni na słowa o przedmiotowej treści .”

„Pani Sara May przeprasza Adele za to, że w dniu 03 listopada 2011 na swoim blogu opublikowała obraźliwe w stosunku do Niej komentarze naruszające Jej dobre imię i godność. Pani Sara May przeprasza wszystkich czytelników za to,iż zostali narażeni na słowa o przedmiotowej treści .”

„Pani Sara May przeprasza Kubę Wojewódzkiego za to, że w dniu 10 grudnia 2010 na swoim blogu opublikowała obraźliwe w stosunku do Niego komentarze naruszające Jego dobre imię i godność. Pani Sara May przeprasza wszystkich czytelników za to,iż zostali narażeni na słowa o przedmiotowej treści .”

Blogerka twierdzi też, że przeprosiny są z okazji Mikołajek. Kolejne wpisy są już w innym tonie.

Myślicie że to tylko chwilowa przemiana, a może to tylko cisza przed burzą?

Jak dla nas Sara zrobiła sobie jaja:)

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.