Sara May powróciła!

 Dawno nie widziana Sara May wróciła z długich wakacji i już zaatakowała!
 I to kogo …


Do tej pory May trzymała się z daleka od Dody, bała się że ta jej nie odpuści i odda dwa razy tyle. Po powrocie z wakacji chyba nie miała kogo się czepić bo ruszyła dziewczynę Nergala. A może liczy na to, że Doda próbuje zmienić swój wizerunek ze skandalistki na grzeczną dziewczynkę?

Co tam w naszym showbiznesie? – pyta Sara May.

Oj jak ja się za Wami stęskniłam…..

Krótka wzmianka jak to dobrze już w domu a dalej…

Jak widzę niewiele działo się w show biznesie jak mnie nie było,więc nic nie straciłam.Dodzia olała Radzia, lansuje się z jakimś Nergalem, Edzia wywala brudy związane ze swoim małżeństwem w dość żenujący sposób, a Kayah opowiada o tym jak okradł ją przyjaciel. Zabawne historie. Nie ma co.
Anka Mucha schudła i wygląda bosko. Niezła dupa się z niej zrobiła. Pociągająca i co najważniejsze 100% naturalna. Kobiety bez grama silikonu górą !

A tak nawiasem mówiąc to widzę, że Dodzia idzie po bandzie. O
na chyba nawet kocha marketingowo. Radzio spełnił swoją rolę na jej drodze do kariery w Polsce,wyssała go do cna, a teraz gdy już nie jest przydatny do jej europejskich i światowych podbojów, zabiera się za kogoś bardziej wpływowego i ustawionego. Ona podpromuje go w Polsce, Nergalik opowie o niej w kilku zagranicznych wywiadach …zawsze to jakiś początek.Układ idealny. Byleby tylko nie uprawiali z Adasiem seksu przed kamerą. Choć czy ja wiem. Ona nie ma żadnych oporów, więc i to może nam zaserwować. Niestety. óżkowe metody najbardziej sprawdzają się w show biznesie .  Patrz Madonna, albo nasza Curusiowa. Zaszła w ciążę z Farrellem i od razu jej kariera nabrała rozpędu.A Radzio dobrze się trzyma i jak widać nie płacze do poduszki po stracie swojej silikonowej panny. Pupcią wywija w tańcu z gwiazdami aż miło. Fajnie. Jakby co to chętnie się wezmę za Radzia skoro jest już wolny. Doda nie wie co straciła. Taki fajny chłopak. Cóż chyba za mało kasy miał w kieszeni a pomyśleć, że parę lat temu to on dokładał do jej karierki.

Czy Radzio będzie chciał taką Sarę May? Wyobrażacie sobie taki związek, kiedy Sara opisuje na blogu jak to było z Radkiem w łóżku a wszystko po to by Dodzie było żal?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.