Sara May podsumowuje rynek muzyczny(ostre)

Na tapetę poszli  Natalia Lesz, Doda, Ramona Rey i Sylwia Grzeszczak.

Sara May postanowiła podsumować talent kilku gwiazd. Pod lupę poszło kilka artystek  polskiego rynku muzycznego, mniej i bardziej znanych. Według Sary żadna z nich nie zasługuje na miano piosenkarki bo to co osiągnęły zawdzięczają tylko i wyłącznie kasie swoich tatusiów.

Na pierwszy rzut poszła Natalia Lesz.

(…)jej płyta od kilku dni jest już w sklepach. Singiel „ That girl ”  profesjonalnie zrobiony nie pozostawia wątpliwości, że to pieniądze śpiewają, a nie Natalia. Słychać, że pracowano nad każdym dźwiękiem, nad każdą nutą, nad każdą sylabą. Dłubanina i szczegółowe poprawianie doprowadziły do tego, że nie słychać, że Lesz nie potrafi śpiewać. Naprawdę szacun dla producentów. To się nazywa maksymalne wykorzystanie możliwości jakie daje nam obecna technika obróbki dźwięku.(…)Pieniądze wystarczą. Ma to zły wpływ na młodzież, która utrwala w sobie przekonanie, że to nie praca, edukacja, wiedza, zdolności mogą doprowadzić do sukcesu. Wystarczy być tępawą córeczką bogatego tatusia i kupić sobie karierkę(…)Za kilka dni pojawi się „ niespodziewany ” news, że płyta już jest złota 😉 Proste? Proste.

Doda, krótko i na temat…

(…)jeśli chodzi o płytę „ Siedem pokus głównych” to nie warto nią sobie dupy zawracać. Dwa kawałki dobre, reszta syf.

Ramona Rey

(…) Jest ona wierna swojemu stylowi i wie co robi. Nie wszystko mi się podoba, nie wszystko oceniam pozytywnie, ale też nie wszystko podobać mi się musi. Jeśli chodzi o jej śpiew to jeśli coś zaśpiewa to się wypowiem i ocenię. Jak na razie nie można tego co robi sklasyfikować w kategoriach śpiewu.

Honey – Honorata Skarbek , produkcje dobre, nieźle zaśpiewane, widać że kasa na to poszła, jednak ani mnie to nie grzeje,ani nie ziębi.

I na koniec Sylwia Grzeszczak.

(…) Sylwia jest drugą Gosią Andrzejewicz, tyle że troszeczkę starszą i ciut mądrzejszą. Sepleni, ma problemy z intonacją i ubogi wachlarz technik wykonawczych.. Stosuje podobne formy wyrazu jak Patrycja Markowska czyli dużo chce, a mało może. Emocje rozsadzają ją od wewnątrz, ale kompletnie nie potrafi ich opanować, ujarzmić i uformować… bałaganiarstwo, przypadkowość i duszenie dźwięków.

Zgadzacie się

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.