,  

Sara May o Gosi Andrzejewicz

 Wcale gorzej nie śpiewa niż Doda!


Do niedawna Sara May bardzo krytykowała Gosię Andrzjewicz. Zdanie zmieniła o piosenkarce, gdy zobaczyła teledysk do utworu Wojowniczka i stwierdziła, że Andrzejewicz jest na poziomie Dody. Nie może jednak się przebić przez układy jakie panują w show-biznesie. Czyli stara śpiewka May.

Kilka dni temu Gosia Andrzejewicz zaprezentowała światu swój najnowszy teledysk do piosenki „ Wojowniczka". Widać, że dziewczyna bardzo się stara, by robić rzeczy na wyższym poziomie. Trzeba obiektywnie przyznać, że najnowsza produkcja zrobiona jest profesjonalnie i jak na polskie teledyski, które puszczane są na Vivie czy w 4fun.tv to i tak jest za dobra. wietni modele, w miarę dobry układ taneczny, udana stylizacja i profesjonalny makijaż. To już nie jest amatorski klip „ Słowa" w którym Gosia właściwie bez makijażu, z syfami na twarzy paradowała przed amatorską kamerą. Nie wiem skąd ta fala krytyki, zupełnie nieuzasadnionej w przypadku klipu „Wojowniczka" . Gosia nie „ tańczy" gorzej niż Dodzia w klipie „ Nie daj się" (gdzie w każdym ujęciu tanecznym Dodzia sprawia wrażenie poruszającej się kłody). Gosia nie śpiewa dużo gorzej niż Doda. Są na podobnym przeciętnym poziomie, jeśli chodzi o technikę. Gosia ma po prostu delikatny głos i miauczącą barwę , co przecież nie jest jej winą.

Wielokrotnie wypowiadałam się o Andrzejewicz negatywnie, ale uważam, że nie robi obecnie gorszych produkcji niż Farna czy Doda. Sama piosenka i tekst zalatuje trochę disco-polo, zwłaszcza refren, ale ostatni singiel Ewy Farny „La la laj „ też do ambitnych dzieł nie należy . Singiel Dody „Nie daj się" wysokich lotów też nie jest. Jeśli krytykujemy to róbmy to obiektywnie. Z drugiej strony Gosia na siłę chce być ostra i seksowna, a nie ma tego po prostu w genach.Dużo lepiej byłoby, gdyby wróciła do wizerunku naiwnej dziewczyny z sąsiedztwa. Inaczej wszystkie pryszczate fanki odpłyną, bo nie będą się miały jak identyfikować ze swoją „wylaszczoną" idolką. Andrzejewicz nie jest wokalistką z charakterem i charyzmą, nie ma osobowości medialnej, nie ma specjalnego talentu i wbiła się do showbiznesu dzięki Bisiorkowi, który puszczał jej piosenki do znudzenia, aż stały się znane. Teraz Bisiorka nie ma w głównej Esce, więc i Gosi nie ma. Gosia była uzależniona od radiów i humorków kilku panów. Szkoda dziewczyny, bo na pewno nie jest jej łatwo. Sama pewnie nie wie co się stało, że robi lepsze produkcje niż kiedyś a nikogo to nie obchodzi… Gosiu bo tu nie chodzi o jakość…tu chodzi o kasę – napisała na swoim blogu Sara.

A Wy widzicie różnicę między Dodą i Andrzejewicz?

Odwiedź nas na Facebooku- Zostań fanem Gadulek.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.