Sara May międzynarodową gwiazdą

Lepsza jest od Dody!

Sara May robi międzynarodową karierę  międzynarodową ale nie jako piosenkarka, chociaż tego by chciała ale jako kandydatka na radną na Bemowie. Wystarczyło, że zrobiła sobie plakat w rozebranej sesji i już robi furorę w niemieckim tabloidzie o randze polskiego Faktu.pl, Das Bild.

Dziennik wymienił kilka punktów wyborczy Szczołek i zamieścił jej rozebrane zdjęcie. Sama zainteresowana wymieniła kilka linków zagranicznych, gdzie o niej napisano. Ale to nie wszystko, najbardziej Katarzyna spodobała się Holendrom.

Obecnie liczne portale w Europie oraz kilkanaście na świecie opublikowało informacje o moim starcie w wyborach. Dziś odebrałam kilkanaście telefonów z zagranicznych mediów, między innymi z niemieckiej telewizji RTL oraz największych agencji mediowych w Niemczech jak choćby berlińska IHA. Kontaktowali się ze mną również dzienniakrze z Luksemburga, Austrii i Belgii W następnym tygodniu ekipy z zagranicy przyjadą do Polski by przeprowadzić ze mną wywiady i stworzyć materiały między innymi do show RTL Explosiv .

Odnotowuję dziesiątki tysięcy wejść dziennie na stronę z takich krajów jak Holandia, Niemcy czy Włochy. – pisze na swoim blogu Sara May.

Myślicie, że z takiego obrotu  powinna być dumna Sara May?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Sara May międzynarodową gwiazdą

  • Aga

    Oczywiście, że Sara może być dumna! To początek sukcesów! A najbardziej cieszy mnie fakt, że dokopała Dodzie! Udowodniła, że każdy może się rozebrać jak Doda by osiągnąć sukces ale Sara ma jeszcze do tego inteligencję! I dzięki temu będzie szła do swoich celów może trudniejszą drogą ale za to utrzyma się długo a Doda już spada!

You must be logged in to post a comment.