Sara May krytykuje i to ostro !

ImageDziś na swoim blogu chwali jedną z wielkich artystek operowych, czy chce się wybielić w oczach swoich fanów?


Opisuje jedną z artystek operowych jaki z niej talent i w ogóle, jak byśmy nie wiedzieli tego. Ale za to obrywa się znowu niewidomej Ewie Lewandowskiej.
Przeczytajcie co tym razem ma do powiedzenia księżniczka Sara

piewaczka operowa Małgorzata Walewska u Wojewódzkiego.Czyli kobieta jakich ze świecą szukać. Konkretna babka. Jak taki ktoś robi karierę i jak taki ktoś podbija świat to aż miło. Z charakterkiem i pazurkiem. Nie daje sobie w kaszę dmuchać .Pełna energii. Technika operowa świetna.
W umysłach wielu ludzi panuje przekonanie, że ktoś kto zajmuje się muzyką klasyczną to nudziarz, często w okularkach, który zasypany tonami nut nie ma kontaktu z rzeczywistością. Walewska jest przykładem, że niekoniecznie. amie stereotyp śpiewaczki operowej.

Nie jest czysta-przezroczysta i nie jest jedną z wielu. Oby więcej takich ludzi w Polsce robiło kariery, bo mdłych artystek,cipek niewydymek z czołową ich przedstawicielką…..(nie podam nazwiska, bo się pewnie domyślacie o kogo mi chodzi)mamy aż nadto.

A ta niewidoma z "Mam talent" co podobno robi wrażenie swoim"operowym" wokalem mogłaby się od Walewskiej całe życie uczyć temperamentu, techniki i emocjonalności i pewnie dalej kaszaniłaby jak kaszani.

 

Wcześniej obsmarowała Kayah i to jak, przeczytajcie sami :

Kubek był dołączony do opakowania jednej z herbat, a że mam fioła na punkcie lekko badziewnych gadżetów to kupiłam.

liczny muzyczny kubeczek z nutkami i mikrofonem. Fajnie. Jednak całość popsuł cytat, a właściwie nie sam cytat ile autor cytatu. Na kubku cytat z Kayah:"Ciągle wierzę, że są ludzie, którym dźwięki są bliższe niż makijaże i sukienki". Jakże mądry i wnikliwy. Tylko z jej ust brzmi to dość niewiarygodnie. e niby ona jest przykładem na to, że muzyka jest ważniejsza od makijaży??? To po cholerę robiła sobie operacje nosa i po jakiego grzyba maluje się i w jakim celu się stroi?

Jeśli to nie jest istotne, to niech pokaże się na koncercie, albo w telewizji bez makijażu, ze starym nosem (to już obawiam się że nie jest możliwe ) i w zwykłym domowym ubraniu.


Kayah- Nie opowiadaj farmazonów, bo chyba sama nie wierzysz w to co mówisz. Hipokryzja do sześcianu.

Wg nas to ta kobieta nie ma sobie równych i czy chwali jednych czy smaruje innych, to po prostu jest beznadziejna. Na co dzień chyba nikt jej nie zna i nikt nie słyszał o jej głupocie . Bo repertuarem muzycznym jeszcze nie zabłysła.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.